Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki ért az Apple iPhone 3G hez?

Ki ért az Apple iPhone 3G hez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérek valakit, hogy segitsen mert

most kaptam egy "Apple iPhone 3G"-t és nem értek hozzá. Meg a hátlapját leszeretném cserélni.

Amibe kellene segitenni: zene,video,képek,játék,programmok,

nagyon kérek valakit hogy segitsen!!

Az elérhetöségemmet megbeszéljük privátban.

Köszönöm elöre is.



2014. jan. 9. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen ez az Iphone. Ész nem jár hozzá.
2014. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az okos kommentedet. :)



Értelmes ember válaszát várom.

2014. jan. 9. 21:48
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
A Youtubeon vannak szétszedős videók !
2014. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
szerintem mind1, mivel kezdessz, a szétszedés előtt és után is fájni fog a fejed. vettél egy olyan telefont, amire már az alakalmazások 80%-a még trükközéssel sem lehet már működésre bírni.
2014. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Én meg értelmes emberek kérdését. De hát nem mindig jöhetnek össze a dolgok...
2014. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%

Miért kell fröcsögni valakire aki vett egy telefont ami tetszik neki, de mivel új dolog a számára, értelemszerüen még nem ért hozzá? Vagy Ti a droidotokkal egyböl profik voltatok?

Kérdező ezt sajnos meg kell szoknod, ise javarészt retarrdált monitorbámuló fotelszakértők járnak. Sajnos :( Frusztrálja őket hogy nem tudnak olyan telót venni mint Te!


A kérdésedre visszatérve: a hátlap leszedést én sem ajánlom, speckó szerszám kell hozzá, és tudni kell mit hova hogyan. A youtube-on valóban vannak videók, de szerintem szánd rá azt a szervízdíjat, és csináltasd meg szakemberrel.

A videók, zenék stb felrakásához kell egy laptop vagy PC, és egy iTunes nevü szinkronizációs progi, amit az Apple.com - ról tudsz letölteni, illetve ugyanitt találsz segédletet a használatához. Arra készülj fel, hogy először szidni fogod mint a bokrot, de aztàn rájössz nyitjára, és meglátod hogy ennél jobb sync progi a világon nincs.

Az alkalmazásokat pedig a telefonod App Store ikonját aktiválva tudsz letölteni, ehhez elöször egy Apple ID-t, magyarul egy saját felhasználói fiókot kell készitened, szintén az Apple.com on. Bár az való igaz hogy a 3G már nem mai gyerek, szoftverfrissítés már régóta nincs hozzá. Magyarul az alkalmazások javarészét már nem fogod tudni használni. De ha ettől eltekintünk, szeretni fogod az Almát :)

Ha további kérdésed van, írj bátran!

2014. jan. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sok kérdésem lenne mert nem értek hozzá ezért ha kérhetlek segitenél?? Mert már alapbol vannak gondjaim. Pl: amikor bekapcsolom a telefont nem az alma hanem egy hopihe azt hogy lehet vissza csinálni almára??
2014. jan. 10. 11:44
 8/11 anonim ***** válasza:

????

Az érdekes! Lehet hogy klónt vettél?

Privátban küldd el a facebook profilodat, megjelöllek!

2014. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem jailbreak-elve van Snowbreeze-el, és az lehet.
2014. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, jailbreakelve van, és át van állítva a bootlogó. Amúgy nagyon szívesen segítek bármiben ami Apple. Írj üzet, ha akarsz. Applebe nagyon otthon vagyok! :)
2014. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!