Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 éves, enyhén karcos kijelzőr...

1 éves, enyhén karcos kijelzőre érdemes még tenni fóliát? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben vettem egy Sony Xperia Solát, és ahogy megnéztem a kijelzőt teljesen olyan volt, mintha lenne rajta fólia. Most úgy gondoltam, hogy le kéne cserélni, mert már vannak rajta karcok. Vettem volna lefelé, amikor kiderült, hogy az üveg szélét láttam fóliának (nem csak én, a haverok, rokonok is), nem is volt rajta semmi egy évig. Nincs annyira vészes állapotban, de látszanak rajta a karcok. Szeretnék rendelni Németből matt kijelzővédőt, szerintetek még megéri rá rakni, hogyha még vagy 2 évig kéne a telefon, vagy már mindegy?

2014. jan. 10. 20:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Mi kivetni valót találtál benne?

Azt hogy egy szerencsétlen barom vagy, aki az üveget nem tudja megkülönböztetni a fóliától? :)

Mert ott, hogy "rakd rá mindenképpen, legalább tovább nem karcolódik" sok hiba nem volt.

Kérlek használj nevet kérdés kiírásakor, mert akkor legalább tudni fogom, hogy az ilyen szerencsétlen balfszoknak nem érdemes segíteni, köszi.

Szia.

2014. jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy matekból hanyas vagy/voltál, de nem az volt az utolsó. Az volt az utolsó, hogy szidtad azt, aki lepontozott. Én csak azt a választ és az az utánit pontoztam le.
2014. jan. 11. 13:11
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

theskunker!


Nyugalom, egyesek erre élveznek. :D Én már nem veszem fel a százalékot és a hülye kérdéseknél kötelező a hülye válasz is. A tini kérdéseket egyenesen imádom. Jó le lehet vezetni a napi stresszt. :) Ne vedd ilyen véresen komolyan. Aki olvas az tudja, hogy mely válaszok komolyak.

2014. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Diezel, en tisztaban vagyok ezzel, csak 80 feletti szazalekkal voltam egy ket honapja, most meg mindenre porognek a 0%-ok
2014. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
te még csodálkozol ezen az oldalon? xDDD
2014. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!