Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont?

Milyen okostelefont?

Figyelt kérdés
Milyen okostelefont tudnátok ajánlani max 150.000 forintig? Fontos lenne az összeszerelés minősége és az anyaghasználat.

2014. jan. 11. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Lg\Google Nexus 5
2014. jan. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nemrég egy iphone 4s mobilt vettem mert ilyet szereztem jó áron, tovább szerettem volna adni hogy nyerjek rajta egy kicsit viszont úgy döntöttem hogy inkább megtartom. Gyors, stabil, egyszerű használni, minőségi, szerintem szép és elegáns is. Nekem ez bevált szóval az apple telefonokat ajánlom. Androidom nem volt lehet, hogy azok is jók azokról nemtudok véleményt mondani, de ezzel szerintem biztosan nem fogsz mellé.
2014. jan. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
LG G2
2014. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi készülék ajánlatokat.
2014. jan. 12. 00:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Lumia 925? Összerakás elég jó a nokiáknál mostanság. A rendszert te tudod, h neked megfelel-e:)
2014. jan. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

HTC One Max, Nokia Lumia 1520, esetleg LG G2.

Az első kettő kicsit túllóg a 150.000-en.

2014. jan. 12. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Xperia.floyd ***** válasza:
LG G2 jó lenne bár csak lakkozott műanyagot alkalmaz, esetleg a most érkező Z1 Compact ha jó áron lesz, az meg üveg. :) HTC One-t nem tudom kapsz-e 150k-ért, anyagminőségben a legjobb :)
2014. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!