Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az INSTAGRAM alkalmazás kilép...

Az INSTAGRAM alkalmazás kilép ha tennék fel egy fotót vagy videót. Miért?

Figyelt kérdés
Felmegyek INSTAGRAM-ra, minden oké, de ha középen rámegyek a kék kis négyzetre kidob. Még a képkészítésig se jutok el. Már ki és bejelentkeztem, ki és bekapcsoltam a telefont, sőt, már újratelepítettem az egész alkalmazást, de még mindig. Mit csináljak hogy működjön?

2014. jan. 11. 23:35
 1/4 anon5 válasza:

milyen telefonod van?

mert nem minden telefon viszi rendesen, azaz nekem is volt hogy mindent tudtam csinálni csak amikor fotózni akartam kidobott

valszeg az OpenGl hiánya miatt

2014. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
alcatel ot-995-öm van, alapból gagyi, de eddig semmi baja nem volt. mostanában kezdte el azt kiírni, hogy nem létesíthető kapcsolat a kamerával. emiatt lehet?
2014. jan. 12. 21:10
 3/4 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen Android rendszeren, hogy a kamera nem működött és mikor frissítette az eseményeket leállt az egész Instagram rendszer. Frissítettem az Androidot és azután rendesen működött/működik.
2014. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem ugyanez a problémám. Megtudtad

,hogy Miért van ez?

2015. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!