Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4 GB-ra van szerződésem a...

4 GB-ra van szerződésem a Vodafon-al, hogyan tudom megnézni, mennyit használtam fel?

Figyelt kérdés
Lépésről lépésre segítsetek,kérem !

#felhasználás #Megtekintés .
2014. jan. 14. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Androidos telefonod van? Ha igen, akkor 4.0 vagy frissebb szoftverrel rendelkezik? Ha igen, akkor szimplán beállítások és adatforgalomnál írja mennyit fogyasztottál.
2014. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy mobilinternetet használva felmész a telefonról a netinfo.vodafone.hu -oldalra. Itt kiírja, hogy milyen csomagod van, és hogy mennyi van még hátra.
2014. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem telefonon van internetem,hanem laptopon és mobil,nem vezetékes.
2014. jan. 15. 06:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondod " felmész a telefonról ",milyen telefonról.Semmi köze telefonhoz a készülékemnek,egy laptop sim kártlyával működő modem dugóval. ! GB.-után lassítják az internetet,mert annyira szerződtetem. Semmilyen csomagot nem ír ki,mert nincs csomagom !
2014. jan. 15. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondoltuk ha már a "mobiltelefonok" kategóriában lett feltéve a kérdés, akkor köze lesz hozzá.

Ezekhez az USB-s mobilnet modemekhez általában adnak programot, amivel nyomon lehet követni az adatforgalmat.


"mert annyira szerződtetem"

"nem ír ki,mert nincs csomagom !"


Ugyan abban a hozzászólásban megcáfoltad saját magad. A kérdés nem egyértelmű, így egyértelmű választ se várj senkitől.

2014. jan. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1.Egyáltalán nem a telefonoknál írtam,hanem faacebook elektronikus eszközök rovatba. 2. Nyílván a "szerződtetem" elütés,ezt magadtól is gondolhattad volna. 3.Azt pedig,hogy a havi előfizetési díjamat aszerint szabták meg,hogy hány GB-t ot akarok igénybe venni,már az elején is leírtam,ez nem "csomag " hogy kiválasszam a csomagok közül.4.Köszönöm a válaszokat,nem kérek belőle többet,mert nem kioktatást,gúnyolódást vártam,hanem segítséget. Majd megkérdezem a 1270-et,hogy hol tartok.
2014. jan. 16. 10:42
 7/8 anonim ***** válasza:

"Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok"

Ez eléggé mobiltelefonok kategória. A kérdés pedig még mindig kibogozhatatlan, nem hiába nincs rá normális válasz.

2014. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért válaszolsz,ha számodra kibogozhatatlan. Akkor légy szives ,vonulj vissza és adjál teret annak,aki ki tudja bogozni. Ha nem tudja senki,akkor válasz nélkül kell hagyni.Én is láttam,mi a rovat címe,de ha telefon is érintve lett volna,nyílván leírtam volna.Tudomásom szerint a telefon szót meg sem említettem.Olyan egyszerű volt a kérdés,:hol nézhetem meg,hogy mennyit használtam fel a 4 GB-ból ? Ha valaki nem érti,nem kötelező a válaszadás !
2014. jan. 17. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!