Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet kapcsolni átmenetileg...

Ki lehet kapcsolni átmenetileg egy telefon szoftvereit úgy, hogy a processzor a lehető legtöbb pontot érje el Antutu-teszten?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Kicsit butuska kérdés. Akkor mi futtatná a tesztet?
2014. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Mégis miért akarsz ilyen hülyeséget csinálni?

Egyébként természetesen meglehet csinálni, root kell hozzá, és minden feleslegesnek vélt dolgot hibernálsz. Minimális különbség lesz, sokkal többet érnél el egy custom kernel és/vagy custom rom telepítése után, de akkor is, mi értelme, hogy ennyit szenvedj csak azért, hogy egy programnál több pontod legyen kicsivel?

2014. jan. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy az alapszoftverek, amik minden telefonon megvannak, működnének, csak a gyári extra szoftverekre (alkalmazásokra) értettem a dolgot.
2014. jan. 14. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt eddig is értettem, de azt még mindig nem, hogy minek?


De ha mindenképp megakarod csinálni már írtam hogy kell: " root kell hozzá, és minden feleslegesnek vélt dolgot hibernálsz."

2014. jan. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
OK, köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 14. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!