Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény samsung galaxy s2...

Vélemény samsung galaxy s2 plus? Szerintetek megéri megvenni? Mondanátok még ilyen ár/érték/arányban? LEhet kicsivel olcsobb is?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ide tartozik de ez a legnézetteb rész és nekem ez fontos lenne :) Előre is köszi a válaszokat :D Perverzek kíméljenek ha lehet :P
2014. jan. 14. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
két éves technológia van benne. Amikor kijött, megérte, ma már nem.
2014. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Kielégítő a tudománya :D
2014. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha nemnagyon éri meg akkor mást telefon javaslat? :)
2014. jan. 14. 19:04
 4/9 anonim válasza:

peldaul xperia u vagy htc desire x vagy xperia p vagy xperia s.en is ugyan ezekben gondolkodok de s2plus helyett inkabb sima s2

azert nezegetunk 2 eves technologiat mert a mostanira nincs keretunk:)

2014. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért sima s2? olyan már nincs is raktáron.. amúgy az s2 pluson már jelly beanes android fut. :D van pár extra benne :D
2014. jan. 14. 19:19
 6/9 anonim válasza:
igen ez igaz.sokat olvastam es mindenhol azt irjak h a s2plus lassab mint a sima s2.es meg youtuben is neztem osszehasaonlito videokat ahol az s2plusz lassab vol.tudom h nem mai darab az s2 vagy az s2plus de akkor is jo meg ma is szerintem.most talaltam ra egy xperia m re.lehet h azt fogom valasztani.
2014. jan. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sima S2 tényleg jobb a Plustól.És mellesleg ezen is Jelly Bean fut.(vagyis lehet rá frissíteni).
2014. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
es mi a velemenyed az xperia m rol?
2014. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a kijelzője és a kamerája nem nagyon győzött meg.. de a többi elviselhető :D
2014. jan. 14. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!