Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kitartás, hogy egy nő jobb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kitartás, hogy egy nő jobb, csinosabb akar lenni, akkor nem is belső érték?

Figyelt kérdés
Ha egy nő sportol, odafigyel mit eszik hogy lefogyjon vagy az izomtól formásabb legyen, azt sokan lehurrogják, hogy csak divatból csinálja, meg hogy egy nő ne legyen izmos. Pedig azért ehhez kitartás kell, ami szerintem pozitív. Viszont ha egy lány, akin látszik hogy még életében nem sportolt önszántából, esetleg túlsúlyos és egy diétát nem képes betartani, feltesz ide egy képet, rögtön jön 15 válasz, hogy mennyire szexi és ne is merjen tenni semmit, hogy valamit alakuljon, mert az már nem "nőies". Akkor ez a gyengeség értékesebb, mint a kitartás és utóbbi nem is tartozik a híres "belső értékek" közé?
2014. jan. 12. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Na de most akkor mi a baj?
2014. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ez egy faxság!

nincs szebb, és vonzóbb dolog annál, ha egy nő mindenütt feszes! Deszokj hozzá: ezen az oldalon midnenkinek bomba barátnője van, mindegyik könyörög az anál szexért, nameg 3 mentet bírnaka pasik végig álló f/rokkal....

2014. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kitartás egy nagyon is értékelni való (és értékelt) belső tulajdonság.

Kérdező, kicsit félreértelmezed a világot. Szerintem neked az böki a csőrödet, hogy te küzdesz, hogy csontvékony és közben agyonizmozott legyél, más meg nem sportol egyáltalán, mert úgy jó az alakja, ahogy van. A férfiaknak nem tetszik az izmos nő, mert az nem nőies - ennek semmi köze ahhoz, hogy van-e kitartásod. Lehetne kitartásod ahhoz is, hogy minél több szőrt növessz, mégse kellenél tőle jobban senkinek, mert nőietlen.

A túlsúlyos és a telt között pedig igen sok a különbség. Sose láttam még itt olyan kérdést, hogy valaki túlsúlyos lett volna, és dicsérte volna bárki is a kommentekben. Szerintem menj orvoshoz, mert súlyos testképzavarban szenvedsz.

2014. jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az izmos is nőies
2014. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ASOT ***** válasza:

Háát ez borzasztó, de nem ezt venni észre többnyire...

Azt meg csak kedvességből írják.:)

Nem hiszem h mindenki a túlsúlyosakat tartaná nőiesnek...erősen kétlem.


Sportoljon nyugodtan, de ne legyen azaz izmos mikor már ott feszülnek az izmai nőies testalkata legyen.

egy ilyen alkat untig jó, most hirtelen ezt találtam... [link]

2014. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem szeretnék agyonizmozott vagy csontvékony lenni (soha életemben nem is fogyókúráztam), ezek nélkül is szerintem alapból sincs rossz alakom. Csak megpróbálom kihozni belőle a legjobbat.

Viszont mikor valaki küzd, hogy lefogyjon, csinosabb legyen és utána rámondják, hogy a puha, szinte elhanyagolt alak mennyivel nőiesebb, az azért nem valami kellemes dolog.

2014. jan. 12. 14:16
 7/10 ASOT ***** válasza:

Ha rám hallgatsz akkor nem foglalkozol ezzel. Felesleges.

Minek ezen aggodalmaskodni idegeskedni, agyalni?


Ha azok meg azok azt írják akkor írják azt, akinek megtetszel és kelleni fogsz azt nem fogja ezaz egész cécó érdekelni.

2014. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt én is látom,de figyelj kérdező én kicsit tovább viszem ezt a kérdést,mert buták az emberek,iszonyat és ezek vannak szabadon.

Aki csinos,szép,nőies,kirívó az hülye ez meg az.

Ilyenkor verem a falba a fejemet.

Szimplán tudod csak irigyek,mert nekik nem lehet ilyen testűk,mert se céluk,se kitartásuk,se akaraterő,csak kifogás dömpig ezerrel,meg az önigazolás,és a bunkózás na az megy.

tudod te hányszor megkaptam,izomagyú,impotens,agyadsincs dumát,múltkor a villamoson felszálltam igen rámfeszült a felső a vállaim dagadtak a karjaim is,és a combomra meg a s_ggemre feszül a gatya :)

Sok kis csitri meg srác húzta a száját meg hallottam,hogy izomagy blabla,aztán hívott egyik külföldi kollégám,és angolul elkezdtem tolni vele,informatikai dolgokat,gondolom rájöttél mérnökember vagyok :)

Mindjárt néztek kettőt.

Amikor közlöm,hogy igen proginf BSc után MSC aztán akár majd USA MIT egyetem,vagy villamormérnök beágyazott rendszerekre mennék meg MBA-ra plusz tanulom a németet,franciát mindjárt néznek még egyet,azt már nem is mesélem,hogy melóhelyemen az egyik legjobban fizetett szakember vagyok,tréningeket is tartok,betanítom az újakat.(Nem beképzeltségből,és ne ne essetek nekem :)).


Kérdező ne foglalkozz velük igenis jól teszed nekem csak ilyen csaj kell mint te,aki edz és sugárzik róla a szexualitás tehát szexuális :)


26Ffi

2014. jan. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"egy lány, akin látszik hogy még életében nem sportolt önszántából, esetleg túlsúlyos"

És ha így érzi jól magát, akkor? Nekik is kell a pozitív visszajelzés, ezt nem lehet összefüggésbe hozni, hogy akkor most ki is a kitartó. Van igazság abban, amit írsz. De akkor sem szabad leszólni őket.

2014. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Borsónak igazat kell adnom. Ők is ugyanolyan értékes lányok, lehetnek így boldogok, szépek, kívánatosak, stb...

A kitartás nem feltétlen ebben nyilvánul meg.

2014. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!