Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni iphone 5s-t!?

Szeretnék venni iphone 5s-t!?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy ha rendelek innen: store.apple.com/us/buy-iphone/iphone5s/16gb-space-gray-att

egy iphone 5s-t at&t/sprint/verzion függő telefont akkor abba bele lehet tenni t-mobile-s sim kártyát? mint pl a blue mobilos telefonba a t-mobileosat vagy a tesco mobilosba a vodafonosat? Meg még annyit hogyha rendelek pl egy at&t függőt (ami 199$ ami elég olcsó akkor megjön kifizetem és annyi? és nincs további havi részlet?) Mert pl kicsit lentebb a t-mobileos jóval drágább?


2014. jan. 16. 14:30
 1/8 anonim válasza:
Csak gratulálni tudok.
2014. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát kösz a választ!! És ha rendelek egy at&t simet akkor az itthon melyik szolgáltatóra áll rá? És akkor én magyarországon annak a szolgáltatónak a díjaival tudnék hívni vagy drágább lenne?
2014. jan. 16. 14:53
 3/8 anonim válasza:

Semelyikre sem áll rá.

AT&T függő lesz, ráadásul ha nem fizeted a (drága) havidíjat, akkor ugyanúgy letiltják a telefont.

2014. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az at&t-s telefont csak at&t sim kártyával tudod használni. Persze szerezhetsz hozzá at&t-s kártyát, de Magyarországról magyar számokat hívni at&t-s kártyával, arra a gatyád is rá fog menni.
2014. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolkozni luxus ugye?Szerinted egy AMERIKAI szolgáltató FÜGGŐ telefon hogy a fenébe lenne működőképes itthon??Amerikából CSAK FÜGGETLEN telefont szabad venni ugyanis csak az működik itthon.
2014. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
megsúgom, itthon is tudsz venni ennyi pénzért...meg utánna havi 15-20ezres csomagot fizetheted 2 évig...csodálkozok, hogy durván 5 év alatt ez a tévhit még valakinél mindig felmerül...az új kérdésednél meg leírtam a maradék véleményem erről...ha nincs amerikai címed, amúgy se tudod megvenni...
2014. jan. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor összegezzük a problémákat:

-US Apple Store-ból nem tudsz USA-n kívülre rendelni.

-USA-ból származó iPhone-okra nincs itthon garancia

-az a $199-es ár 2 év AT&T előfizetéssel együtt érvényes.

-az AT&T függő készülékek csak AT&T kártyával mennek. Ha te hazai T-mobile-os kártyát akarsz használni vele, akkor vagy független készüléket vegyél, vagy itthon T-mobile függőt (német T-mobile-os sem jó).

2014. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ XDD Csak nem értek hozzá azért kérdeztem! :D
2014. jan. 18. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!