Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Időjárás háttérkép?

Időjárás háttérkép?

Figyelt kérdés
Jelzem: nem vagyok profi okostelefon-használó, tehát lehet, nem helyesen alkalmazom a szakszavakat. A lényeg: egy ismerősöm telefonja mindig az aktuális helyi időjárásnak megfelelő képet mutatott. Tehát ha pl. esett, akkor esőcseppek voltak a képén, amelyek mozogtak is. Ha sütött a nap, akkor az volt rajta. Szóval ezt már régóta szeretném megcsinálni az én telefonomra is, letöltöttem már egy vagon alkalmazást, de nem sikerült még megtalálnom. Tudnátok segíteni? Köszönöm.

2014. jan. 17. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Van millió ilyen alkalmazás (pl. [link] és [link] , de tényleg rengeteg van ezen kívül még), de az aksit eléggé szívják.
2014. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajna, ezek nagy részét már próbáltam, de nem az, amire gondoltam. :-( Azt meg tudom hogy szívja az aksit, de olllyan jó lenne kipróbálni :-)
2014. jan. 17. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ezt próbáld ki: [link]


Ez egy widget, nem élő háttérkép, viszont úgy rémlik ez is tudja ezt az effektet.

2014. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom.
2014. jan. 22. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!