Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L telefon vásárlás...

Sony Xperia L telefon vásárlásban tudnátok segíteni? Lent többi!

Figyelt kérdés
Sony Xperia L telefon akarok most venni és a mobilbirodalom.hu-n néztem ki 47 530 Ft-ért. Arra lennék kíváncsi, hogy a postán kívül erre még jön valami + fizetni való? Vagy ha esetleg más üzletet tudtok ahonnan már rendeltetek azt is írjátok le(ilyen árban legyen ott is)

2014. jan. 17. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyi biztos, hogy ennek a telefonnak ez a legolcsóbb ára kártyafüggetlenül! A kiszállítási díjakat most így nem tudom, de a mobilbirodalmon kívül még ugyanennyibe kerül a következő boltokban is:


ujgsm.hu

gsmline.hu

gsmotthon.hu

ujmobilok.hu


Nézd meg őket, és válaszd ki a neked legmegfelelőbbet, hol mennyi a kiszállítás

2014. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is nézegettem a mobilbirodalom.hu-t és hasonló online telefonos webshopokat, de nekem azt tanácsolták, hogy ilyen helyen ne rendeljek telefont, mert újnak hirdetik, de nem az.. külföldről illegálisan behozott telók, amik nem is biztos, hogy újak.. és csak bolti garancia van rá, nem hivatalos gyártói.. ezért adják jóval áron alul a telefonokat. Szóval én nem is rendeltem, de te tudod.
2014. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!