Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 klon?

Samsung galaxy s4 klon?

Figyelt kérdés
Most kaptam egyet es erdekelne hogy a micro sd memoriakartyam jo-e bele? Mert nem ismeri fel..

2014. jan. 18. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg tudnál róla képet mutatni ?
2014. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok dw a sim kartyamat felismerte ezt is betettwm,de nem mutatja a twlefonom h lenne benne
2014. jan. 18. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kellett klónt venned..

Örülj annak hogy bekapcsolt egyáltalán..

2014. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egy Iphone klónnak jártam meg kegyetlenül. Külsőre megtévesztően hasonlított az eredetihez. De a működése... A microSd kártyát észlelte, de nem engedte, hogy arra mentsem a dolgokat. Így nem lehetett fotózni, mert a belső tárhelye 1 darab képhez sem volt elég. A Wifi bekapcsolt, tudtam csatlakozni a hálózathoz, de használhatatlan volt a net, mert kiírta, hogy nem elég a memória. Hiába volt benne memóriakártya. :( Arról nem is beszélve, hogy 1 hét után, minimális használat után szétment az aksija. Amúgy az aksi a feltöltés után 4-5 óra alatt lemerült, anélkül, hogy használtam volna. Szóval pórul jártam vele, hiszen ezeket a klónokat még csak szervizeltetni se nagyon lehet. Viszont levontam a tanulságot: Inkább kevésbé márkás telefont vegyek, mint ugyanolyan áron hamisítványt. Ezek a kínai "csodák" rövid időre vannak tervezve. Bár csábítónak tűnhet a jó ár, de egy hasonló kategóriás nem nagy márkás okostelefon-például Alcatel-jobban megéri.
2014. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!