Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S III tulajdono...

Samsung Galaxy S III tulajdonosok! Mit tud ez a telefon? Kiknek éri megvenni? Megéri egyáltalán az árát?

Figyelt kérdés
17 éves lány ki tudná használni ? (aki kivételesen nem csak poura, facebookozásra, meg viberezésre használná!)
2013. jan. 25. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Nekem S2 van, volt nálam S3 egy hétig, de nem érte volna meg váltanom.


Attól függ, mire szeretnéd használni. Zenét hallgatni, filmet nézni, netezni, telefonálni, kamerázni, stb bőven jó egy S2/S advance is. Az S3 számítási kapacitástöbblete számításigényesebb feladatoknál jön elő, pl ha komolyabb játékokkal szeretnél játszani, vagy FHD felbontású videókat akarsz rajta nézni. Én az S2-met se használom ki teljesen, pedig aztán nagyon sok mindent csinálok rajta :)


Másrészről tavasz vége-nyár eleje felé jön az S4. Nem tudom, mennyi pénzt gyűjtöttél rá eddig (vagy szüleid mennyit szánnának rá), de én inkább gyűjtenék 50-60 ezret pluszban, és azt venném majd meg.


Persze, ha akarod, vedd meg nyugodtan, bánni biztos nem fogod :)

2013. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Az S4 még erősebb lesz és ilyenekre hogy pou meg facebook fölösleges ennyit kiadni.Ilyen célokra egy Xperia U bőven elég.Ha már komolyabb dolgokat is akarsz rajta csinálni amihez azért kell a hely is akkor megéri az S3.Különben nagyon jó telefon függetlenül már tök olcsón megkapod de amire te akarod használni arra nem kell egy 110 ezres telefon.
2013. jan. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy én nem csak netezésre, meg ilyesmikre használnám.:) Informatikusnak tanulok, szóval nekem tényleg komolyabb terveim vannak vele. Amúgy köszi a válaszokat, sokat segítettetek:)
2013. jan. 25. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!