Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok ajánlani Sony xperia...

Tudtok ajánlani Sony xperia telefonokat?

Figyelt kérdés

Nekem egy 2 éves Sony xperia tipo-m van,de mostanában a zenéket,videókat alig játssza le,most meg a kamera nem megy.Lefagy,kilépeget,magától változtatgatja a csengőhangomat.

40-50 000 körül legyen,jobb teljesítményű.


Gondoltam Nokia Lumia telókra is,de azok drágábbak is,meg nekem szerintem bonyolult.


2014. jan. 19. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán az Xperia M vagy L, de az is 60 körül van, bár lehet ha vársz kicsit lejjeb megy az áruk, ebben nem vagyok biztos... Esetleg használtan is vehetsz, de én nem vennék használtan telefont... Olcsóbb árkategória és Sony az Xperia E, de az meg már eléggé elavultnak számít kb olyan mintt a Tipo volt 1-2 éve
2014. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előbb próbálj elvégezni egy hard resetet (factory reset) a telefonon, vagy a PC Companion szoftverrel telepítsd újra rajta az Androidot.


Ha ezek megvannak, és működik, mint új korában, akkor hülyeség újat venni.


Ebben árkategóriában véleményem szerint az Xperia M, esetleg az L jöhet szóba.


De láttam, hogy írtad a Lumia telefonokat. Azokról azt kell tudni, hogy iOS sebességű masinák, nem fagynak, és egy Nokia Lumia 520-as még olcsóbb is az említett Xperiáknál. Ajánlom a Lumia sorozatot, vagy pöpec kis telefonok azok, és nem lesz konkrét hiányérzeted egy olcsóbb modellel sem, ugyanazt tudja, mint a drágábbak, csak a kamerája gyengébb pl. Nem tudom, hol láttad drágábbnak az 520-ast, az max. 30-40 ezer, több biztos nem!

2014. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 SylwerStone ***** válasza:

1. Nem drágák a Lumiák!

2. Mit találsz bonyolultnak bennük?

2014. jan. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
wp8as telók a legletisztultabbak :)
2014. jan. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már azóta jó a telefon,csak nem tudom mi volt vele.Kikapcsoltam,kivettem az aksit meg vissza,most működik.
2014. jan. 19. 18:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
2014. jan. 19. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!