Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 Mini vagy...

Samsung Galaxy S4 Mini vagy Sony Xperia SP?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?
2014. jan. 20. 07:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
sp
2014. jan. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Melyik a jobb?-Amelyik számodra jobban tetszik,ugyanis egy szinten vannak.Egyik sem jobb a másiknál.Az SP-t olcsóbban megkapod míg az s4 mini drágább valamivel.Én a helyedben az S4 minit venném a több RAM meg a beépített extrák miatt.
2014. jan. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 SylwerStone ***** válasza:
88%

+1 SP

Samsungot én már elvből nem vennék.

2014. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
+1 SP
2014. jan. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én is az SP-t javaslom, bár az utolsótól azért szeretném tudni, hogy mi a panasza a samura, azon túl, hogy "szar, mert samsung"
2014. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Xperia SP
2014. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 SylwerStone ***** válasza:

5#

Ha rám gondoltál (másra nem igen) megválaszolom.

2 Samsung telefonom is volt.

Egy S3, majd egy S4 (máig nem tudom miért vettem az S3 után S4-et, talán azt hittem jobb lesz, mindegy tanultam belőle)

Mindkettő akadt, laggolt, lassú volt

Nekem ne mondja senki, hogy én vagyok a hülye és nem tudom használni, mert nem így van.

Semmi különös dolgot nem csináltam egyik telefonnal sem. Net, zene, néha egy kis játék. Mégis képes volt fagyni.

Ráadás, hogy édesanyámnak egy S4 minije van, amivel a Sony L után, nem igazán van megelégedve.

Na azóta rühellem a Samsungot, mint márkát.

Most lassan fél éve egy Lumia 925-öt használok. Ez idő alatt egyszer sem akadt eg vagy bármi hasonló.

Na ennyit a híres Samsungról.

2014. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Öhm... Ez mókás. Én is használtam S4-et, de nem tapasztaltam hasonlót. Bár ugye én a kiadás után majd fél évvel kezdtem nyúzni, addigra optimalizálták a készüléket.

Viszont, most, hogy így felvetetted: Kedves kérdező! Mit szólnál egy Nokiához? :)

Én az 1025-öst nyúzok, elég bitang gép :) Mondjuk én kifejezetten szeretem a WM/WP telefonokat :)

2014. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem ide tartozik, de nekem is s4-em van..

Érdekes, én egész nap nyúzom, net, játék, zene, YT és érdekes módon nekem eddig egyszer sem akadt.

2014. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
érdekes itt midnenkinek félévenként csúcstelefonja van, hatalmas a válság...
2014. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!