Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 Mini vagy...

Samsung Galaxy S4 Mini vagy Sony Xperia SP?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?
2014. jan. 20. 07:13
1 2 3
 11/21 SylwerStone ***** válasza:
Lehet én fogtam ki selejtes telefont, de mégegyszer akkor sem kellene.
2014. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
SylverStone: Nem hiszem, hogy selejt telefont fogtál ki, inkább a többiek voltak szerencsések, hogy az övéké működik. Vagy csak nem vallják be hogy az övéké is akad mert szeretink a Samsungot. Rengeteg Samsungom volt az elmúlt évek során, Galaxy Minitől az S3-ig egy csomó. Mindnek baja volt, folyton szarakodtak, de abban bíztam, hogy egy drágább árkategóriába tartozó telefon jobb lesz. De tévedtem. Aztán meguntam az S3 szarakodásait is, és tettem rá egy miuit. Így már csak a kijelző és az akksi volt rossz. Pár napja meg feltettem rá egy S4 romot, azzal kész katasztrófa, kb olyan rossz mint a gyári rommal volt. 4-5 másodperc mire bezárja pl a Chrome-ot. Szóval nem selejtet fogtál ki, általában ilyenek a Galaxy-k. Az utolsó Samsung telefonjaim, a Monte és a Star volt az utolsó, amit szerettem.
2014. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel csak annyi a baj hogy így névtelenül neten keresztül mindenki azt mond amit akar.Most én is mondhatom azt hogy volt Xperia Z1-em de egy okádék volt kezdve a kezelőfelülettől,akadt laggolt,bezárogatta az appokat.De nem mondom.Mindenki azt csinál amit akar.Észre kéne venni hogy úgysem tudjátok egymásra erőltetni egy másik gyártó cuccait.Van akinek a Samsung másnak a Sony jön be.Ennyi.
2014. jan. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%
Igazából mindegyik másban jó. Nekem egy samsungom volt most sony-m és azt tapasztaltam h az olcsóbb telefon jobb. A samsung hardveresen nagyon jó telókat csinál de nem optimalizálja rendesen az oprendszert, ezért laggol. +1 SP
2014. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Az olcsóbb a Sony :)
2014. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Most s4 minim van tehát a több ember a sony-t plusszolja. Akkor megéri cserélni?
2014. jan. 21. 11:31
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem éri meg.Egy ugyanolyan tudásút egy ugyanolyan tudásúra szerinted megéri?Ha még csak most vennél akkor megérné az SP (is)de ha már van S4 minid akkor fölösleges.
2014. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Na tehát először is.. igen már van S4 Minim de a Sony az mégiscsak jobban bejön. És most ha jön az , hogy miért nem olyat vettél elsőre ami tetszik hü@lyegyerek.. Azért mert megleptek a telefonnal:) De a Sony-nak nagyobb is a kijelzője meg Sony párti vagyok. Ezek szerint akkor neméri meg lecserélni mi?

Másodszor pedig köszönöm a gyors válaszokat!

2014. jan. 21. 14:55
 19/21 SylwerStone ***** válasza:

Ha a minit jó áron el tudod adni, akkor teszel hozzá egy kicsit és vehetsz SP-t.

Kb 50-55k-ért el tudod passzolni szerintem.

2014. jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Na, így már más a leányzó fekvése :)

Cserélni semmiképpen nem éri meg.

Az csak deficitet termel. Eladsz egy telefont, amira valaki költött 70K-t, majd veszel egy másikat ennyiért. Itt minimum 20K lenne tanulópénz.

OFF: A kedves nem is tudom, hogy ki az már-t kérdezném, hogy hogy a picccsába tett az S3-ra S4 ROM-ot?

Mert, hogy csak úgy "megbuherálni házilag" hogy működjön, nem igazán lehet. Abból a készülékből olyan brick lett volna, hogy azt már az isten sem hozza vissza az élők közé... Sőt, S4-ből is két féle van, (nem igaz. hardveresen 4, illetve 8 magos verzió is lézetik, ezen kívül ugye a ZOOM, meg még pár hasonló...)

még az sem mindegy, hogy abból melyiket teszed fel...

2014. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!