Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson xperia x10 mini...

Sony Ericsson xperia x10 mini pro új rom felrakása hiba? /újraindul. Több lennt.

Figyelt kérdés
Ráraktam a telora egy (2.1 volt rajta) 2.3.5 rom-ot,es valamiert amikor bekapcsolom beadja a logot egyfojtaba újraindul akar 50x is nem jon be a rendszer.próbáltam mar 2.2 es rom-ot is meg 2.3.7-est is de mindegyik újraindul.aztan bementem a cwm recovery be ott backup/restore visszaállítja az egészet.Utana Ráraktam meg egyet az egy 2.2-es volt ,es az is újraindul de mostmár a cwm recoveryt se tudom elohozni sehogy se ,es igy a telefonba se tudok belépni hogy rakjak ra egy uj recoveryt.szervizbe nem tudom vinni mert nincs ra pénzem biztos van ra valami megoldas.elore is thx.meg lehet csinálni?

2014. jan. 21. 01:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Megcsinálta feltelepítette!! :) most minden a régi. akkor most fogok próbálkozni a full factory reset-et is benyomom stb.akkor így kell csinálni?

0:cwm felrakása

1:wipedata/full factory reset

2:SD-re update.zip felrakása

3:bemenni recoverybe

4:update.zip SD card menü

5:update.zip

6:feltelepíteni a romot

7:reboot

8:és kész?

2014. jan. 21. 13:27
 12/19 A kérdező kommentje:
Bootflasht nem csináltam.. akkor lehet az a baj. azt le tudnád nekem írni pontosan hogy hogyan kell azt csinálni?
2014. jan. 21. 13:30
 13/19 Wadmalac ***** válasza:
A rom stock kerneles?
2014. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Azt sajna nemtudom. de itt van a leírás róla:

1.[ROM] Andread 2.3.5 Végleges!!! csak 62mega 2011/09/02


Figyelem!!!!

A ROM csak CVM Recoveryvel rakható fel!

Ha valaki feltette, lementheti utána xRecoveryvel, ez esetben feltöltheti és megoszthatja velünk!

Ha valaki lementi xRecoverysen a többieknek figyeljen arra, hogy sehova se legyen bejelentkezve! (gmail, facebook, market, stb)


Előinformáció:

-4sarkos SE stílus

-processzor 710mhz-n

-Xperia arc launcher

-felesleges programok leszedve így a ROM csak 75mega, nagy a belső tárhely


Telepítési menet:

-töltsd le a ROM-ot és tedd az SD-re

-indítsd a telefont CVM Recoveryben

-custom.zip -ként instaláld a ROM-ot az SD ről

-indítsd újra a telefont

Jólenne ha nem kéne bootloadert csinálni ha van rá lehetőség.

2014. jan. 21. 13:59
 15/19 Wadmalac ***** válasza:

Ha a leírásban nincs link a custom kernelhez, vagy legalább leírás, hogy melyik kernel kell hozzá, akkor valószínűleg stock kerneles.

De attól még lehet xar. :D

Én továbbra is a GingerDX-et ajánlanám inkább.

[link]

2014. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Tyűű. Beléptem erre az oldalra angol az egész,nem látok letöltést se. esetleg tudnál linket? meg akkor most kell bootflasht csinálni? télleg nem értek úgy hozzá ezért kérdezem hogy amit leírtam 0-8 ig azt úgy kell csinálni és kész? mert láttam olyat is hogy bekell mennem root explorerral system-be stb túl bonyolult :)
2014. jan. 21. 14:22
 17/19 Wadmalac ***** válasza:

[link]


Ebben a cikkben pár dolog elavult, de az alapot megadja.

2014. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Na megcsináltam minden root stb. most rátettem a cwm et ujraindul nyomogatom a vissza gombot de nem ad be semmit ez miért van? pedig úgy raktam fel ahogy tegnap. egyszerűen bejindul a teló mintha nem is nyomogatnám a vissza gombot .
2014. jan. 21. 15:44
 19/19 Beviz Elek ***** válasza:
Gyári rom->root (flashtool egyszerü)->xrecovery (flashtoollal egyszerü)->xrecoveryvel telepíted a cwm-et->romot telepíted->reset és wipe-> öröm-bódottá
2014. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!