Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel jobb egy Samsung...

Mennyivel jobb egy Samsung galaxy S3 mint egy Sony Xperia L? Leírnátok pontosan?

Figyelt kérdés

Előre is köszi a válaszokat. !

érdemes venni s3-at mert lenne pénzem arra is persze használtba..

ilyen 60-65 ezer forintért még tudnátok ajánlani telefonokat? :) SONY-kat hagyjátok ki max az L !


2014. jan. 21. 15:14
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Inkább spórolj sp-re, c-t ne vegyél.
2014. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
Mivel kisebb méretű és felbontású (viszont sokkal szebb az amoled miatt), ezért sokkal jobban teljesít a gpu. Ja és még a fél gigával nagyobb ram miatt is.
2014. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

Nem érted, hogy még nagyobb kijelzővel is erősebb az sp?

Ráadásul ez a felbontás egy csúcskészülék kistestvéreként vicc, nevetséges egy prémium telefonnál a qhd felbontás manapság.

A felület meg a szokásos okádék touchwiz, kameráról ne is beszéljünk.

Egyértelműen rossz vétel az s4 mini.

2014. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
A vicc inkább az sp kijelzője. A touch wiz meg szuper.
2014. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

akkor most l vagy c?

ez a ketto a valasztek ne irjatok spt ?!

2014. jan. 21. 17:47
 26/45 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy te elvakult samsung fan vagy, és nem fogadsz el más telefont.

Szia.

2014. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
L akkor.
2014. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
az l telleg jobb? a c 4 magos csak a belso tarhelye keves.. ha telleg l a jobb leirnad h miert? koszi :)
2014. jan. 21. 17:53
 29/45 anonim ***** válasza:
Dehogy vagyok. Ajánlottam én már mai is sonyt és volt is már nem egy. Ti vagytok elvakult sp hívők.
2014. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

Vettem popcornt folytathatjátok.

Addig én szeretnék válaszolni az EREDETI kérdésre:sokkal jobb egy S3 mint egy Xperia L.Mindenben jobb.Ha viszont az S3 helyett az Xperia C játszik akkor meg az L a jobb.A C-nek négy nagyon gyenge magja van sokra nem mennél vele.Időközben az Xperia SP még mindig nem lett erősebb az S4 mininél így még mindig azonos szinten foglalnak helyet.Na de a tárgyra visszatérve.S3 nagyon jó választás ennyiért azonban ha mégis a Sony L mellett vagy azért nézd meg a Galaxy Ace 3-at(az LTE-set).Te döntésed

2014. jan. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!