Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári alkalmazások törlése...

Gyári alkalmazások törlése androidról?

Figyelt kérdés
Rootolva van a telefonom, van is rajta egy program, amivel elvileg le tudom törölni a gyári appokat (Root App Delete). De ha törlök valamit, csak újraindul a telefon és nem törlődik az alkalmazás. Valaki tudna mondani olyan alkalmazást, ami tényleg le is tudja törlönia gyári alkalmazásokat? Sony Xperia M

2014. jan. 22. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Link2SD... Rendszerből normálra konvertálni, és törölni..
2014. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

Vagy a System App Remover. Eddig tudtommal mindenen működött.

Apropó, hogyan tudtál rootot tenni az M-re? A kernel-flashelős módszer megy ott is? Mert anélkül bootloader-nyitás kellene.

2014. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Titanium Backup-ot szoktam használni. Ha egyik fenti programmal sem megy, nincs megfelelően rootolva a telefonod.
2014. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Wadmalac: nem flasheltem meg semmi, bootoadert sem nyitottam, framaroot 1.6.0-val csináltam.
2014. jan. 22. 22:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Link2SD-vel nem ment, lehet tényleg nincs megfelelően rootolva a telóm. De azok az alkalmazások, amik máshoz kérnek root jogot (Pl: full!screen) simán mennek.
2014. jan. 22. 22:17
 6/6 anonim válasza:

Kedves mindenki! Ha rootolva van a teló, az nem minden esetben elég. Ha nincs nyitott kerneled, akkor nem enged adatokat írni a /system partícióba. Ez Sony és HTC telóknál jelentkezhet. Hogy ezt kiüsd, flashelned kell egy szabad kernelt.

Ehhez javaslom az XDA developers nevű fórumot, itt minden telónak van egy kis szeglete a fórumon, ahova aDeveloperek feltöltik a cuucokat, ROM-okat, Kerneleket, MOD-okat stb. Itt keresd meg a saját telódat, válaszz ki egy neked tetsző kernelt(ezek általában úgy vannak, hogy egy Fejlesztői ROM(rendszer) és ahhoz jár az egyedi kernel)Az ott leírtak szerint flasheld fel gépről a kernelt, majd utána Recoveryből a ROM-ot(de eztt ott úgyis leírják) De mindent csak óvatosan!!! Bármit mókolsz atelóddal, előtte csinálj Recoveryben Nandroid backupot, hogy vissza bírd állítani a rendszert, ha elkúrsz valamit. Bővebb információkért guglizz rá a témára, remélem tudtam valamit segíteni. :)

2016. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!