Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri venni egy Iphone 5-öt?...

Megéri venni egy Iphone 5-öt? Mennyire éri meg az árát?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata az írja már le,hogy miben jó/nem jó. Köszi!:)

2014. jan. 22. 14:25
 1/9 anonim válasza:
13%
Ne vegyél Iphone-t egy kalap szar a rendszer is........ Inkább Androidost pl:Xperia Z ,Samsung galaxy s4...
2014. jan. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha iOS-t akarsz, vegyél ájfont. Ha androidot akarsz vegyél Nexust. Mi ebben a dilemma?


Azzal ne foglalkozz mit mondanak az irigyek. Kinek ez jó, kinek az.

2014. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

első jól benyomta a maszlagot...nem tudja, hogy a nexus jó csak...:D amúgy hogy érdemben válaszoljon is valaki a kérdésre.

hibái:

-némelyikben vannak akksi gondok

-fém keret konkrétan vajpuha, odaütöd valahova a szélét, nagyon meglátszik

-ez csak magánvélemény, de kishazánkban olyan hulladék az LTE szolgáltatás(mind technikailag, mind anyagilag), hogy felesleges venni bármilyen LTE képes telót.

-tárhelyileg célszerű 32 gigás, nekem 4S van, és a 16 giga kicsit kevésnek bizonyult számomra.


pozitívum:

-akár a sznobság körében akár a tényleges értékek körében értékálló(=hosszútávra célszerű megvenni, durván 2 év alatt is max egy 30ezret vesztene az értékéből, annyi idő alatt egy hasonló, első által nagyon sztárolt sgs4 fogadnék, jó ha 50-60-at kapna érte)


a többi tulajdonságát viszont tényleg nem érdemes boncolgatni, ahogy második mondta, ez inkább szubjektív és rendszerspecifikus dolog, kinek melyik a szimpatikus.

2014. jan. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egy ideje van már Androidos telefonom és már nagyon elegem van belőle. Volt már WindowlIve-os is de azzal is csak a baj volt. Ezért gondoltam h kipróbálom az IOS-t,de annyi véleményt mondanak már róla,h azt sem tudom kinek higgyek..
2014. jan. 23. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Sz*rt. Az a teló csak menőzésre jó, meg arra, hogy elherdálj többszázezer forintot egy mobiltelefonra. Nem ajánlom.
2014. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor mit ajánlassz utolsó? Nexus 5 már elhangzott, az sem egy olyan értékű dolog, amit nem lehet egy sokkal olcsóbb telóval megoldani. Szóval most szorítkozzunk egy olyan telefonra, ami nem kerül sokba, mégis tudod legalább 2-3 évig használni. Na ilyet mondj, durván 50-60ezres kategóriában.
2014. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Khm... Tudom, ez már nem aktuális, de mamámnak még 2006-ban vettünk egy már akkoriban sem csúcsszuper telefont, és lám! Még mindig működik! Egy ,,ájfon" bírja két évig, aztán dobhatunk ki egy másik 200-ast még egyre.
2014. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A három legjobbtelefon 1:Iphone 5 2:sony xperia z 3:samsung galaxy s4!De persze azon is múlik hogy ki mit szeret nekem iphon 5-öm van megvagyok vele elégedve egyetlen hibája hogy könnyen karcolódik tokot és védőfóliát igényel!:)
2014. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Akinek nincs iphone-ja és rámondja h szar mert nem is lehet neki azzal ne foglalkozz!
2014. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!