Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most komolyan már nem tudom...

Most komolyan már nem tudom mit tegyek, nem is érdemes telefont venni?

Figyelt kérdés
Teló vásárlás előtt állok. Eléggé tudok vacilálni a dolgokon. Számtalan kérdést feltettem már itt a témával kapcsolatban. De bármi is szerepelt a kérdésben, tuti hogy szar telefon volt, mást ajánlottatok. Ha lumia szerepelt benne akkor androidot vagy drágább lumiát, ha a drágább lumia akkor még drágábbat vagy androidot, ha sony, akkor a sony volt a szart, ha samsung akkor pont az a samsung volt a szar és a sony az istenkirály, ha a felsőbbkategóriás sonyt akkor meg ultraszar lett a sony és lumiát. Tudom mindenkinek az egyéni ízlése ami dönt, de komolyan most akkor a sony is, a samsung is a lumia is az LG is a huawei is az összes gagyi, fagy, vagy zrát rendszer, melegszik, hidegszik, merül nem tölt szemölcs van a bal fülén? Elindultam alapból a nokia lumia 520tól és már ott tartok, hogy megemelt keretek közt az SP-t venném, de most az van lehurrogva, hogy milyen rossz. Most akkor mi az igazság? (pl a mobilarénát egész korrekt oldalnak tartom és mind az SP-t mind a Lumiákat dícsérték itt meg...)
2014. jan. 24. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is nem rég vettem telefont, és pont ugyanígy össze voltam zavarodva a véleményektől.

Aztán legvégül három dolog döntött: memória, design és ár. Ebből lett az xperia L. Nem bántam meg, nekem nem recseg, nem ropog, gyors, szépen lejátszik mindent, nem fagy. De biztos mindjárt jön valaki aki megcáfol. :-)

2014. jan. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudod mit csinálj?

Szedd össze azokat a tulajdonságokat amire mindenképpen szükséged van. Sétálj el az egyik mobilos boltba (tökmindegy, hogy t, voda vagy telenor) tapogasd meg azokat a készülékeket amik megfelelnek az elvárásaidnak és vedd meg azt amelyik a legjobban tetszik. Mindegyiknek van olyan pontja (még a csúcstelefonoknak is) ami nem mindenkinek tetszik. A kérdés csak az, hogy neked melyik jön be. Ha elromlik akkor meg ott a garancia. Nem kell túlagyalni a dolgot, mert soha nem lesz új telód :)

2014. jan. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem én agyalom túl csak egyszerűen bármi van a kérdésben itt beállítják a leggagyibb telefonnak és olyan hibákat mondanak ami akkor jön elő ha használod.
2014. jan. 24. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán ne ismeretlenek véleménye alapján válassz MAGADNAK telefont...? Persze, minden típusban vannak hibás darabok. Erre jó a garancia, általában vissza lehet vinni. De elég jó esélyed van, hogy a tiednek nem lesz semmi baja.

Ha nem tömegesen botlasz bele lehúzó véleményekbe minden fórumon, akkor nem hiszem, hogy aggódnod kellene.

Szedd össze, mire van szükséged, mennyi rá a keret, és ha van lehetőséged, próbáld ki azt a néhány fajtát valahol.

Ezen az oldalon elég nehéz tanácsot kérni ilyesmiben, itt mindenkinek legalább 150 ezres telefonja van, ami csak és kizárólag a legeslegjobb, más vélemény nem is létezhet, és ha te olcsóbbal és egyszerűbbel is beérnéd, akkor idióta vagy, és inkább vegyél egy téglát, csak azt ne, amit kinéztél, mert likvidálja az egész családodat, napi 25 darab felrobban, és amúgy is az a típus felelős a globális felmelegedésért is. :D

(szvsz lumia wp8-as telók nem rosszak, de ha androidhoz vagy szokva, nem biztos, hogy szeretni fogod eleinte)

2014. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

El kellene kezdeni saját döntéseket hozni! Benne van, hogy elb*szod, és akkor senki más nem lehetett, de akkor lesz miből tanulni!

"Most akkor mi az igazság?" Amíg ezt a kérdést nem magadnak, hanem nekünk teszed fel addig kiszolgáltatott vagy az egész világ felé. Ez a telefonválasztás problematikáján messze túl mutat!

2014. jan. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mobilarénás teszteket olvasgasd, ne foglalkozz a fikajancsikkal, azoknak semmi sem elég jó.
2014. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!