Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire érdemes komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes komolyan venni a barátnőmet? (fiúk válaszát várom! )

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátnőm akit nagyon komolyan veszek, közös jövőt tervezünk stb, de iszonyatosan figyelek arra, hogy mit csinál és próbálom rávezetni a saját szokásaimra is, mert a közös jövő nem működik úgy, hogy külön életet élünk.


Viszont ha nem venném ennyire komolyan, szintén működhetne a párkapcsolat, nagyobb szabadságot kapnék én is, ő is. Kevesebbet lennénk együtt, viszont más fiúkkal is beszélhetne, tarthatná a kapcsolatot, találkozhatna egyedül a barátaival és ha olyan lány, hogy megcsal, ez is rögtön kiderülne.


A baj az, hogy úgy vettem észre két irányba húzunk és mivel én elég extrém gondolkozású ember vagyok leragadtam ott, hogy mindig várok a visszajelzéseire, szóval sok időt elvisz, ráadásul a szar anyagi (mert itt főleg erről van szó) a szar anyagi helyzet miatt nem vagyunk felhőtlenül boldogok. Itt a pénz alatt nem azt értem, hogy nem mercivel furikázok (egyáltalán nem furikázok semmivel) de sokat nélkülözünk, szenvedünk, és kb nem csinálunk semmit, nem tudunk elmenni egy strandra, vagy hetente moziba.


Szóval én most inkább az életemnek ebben a szakaszában azzal foglalkoznék, hogy üzletet csináljak, ennek viszont az lenne a feltétele, hogy el kellene engednem a barátnőm kezét, aki úgy érezné, hogy nem is szeretem már, vagy nem veszem annyira komolyan.


Szerintem lehet, hogy hiba volt eleve túl komolyan venni, mert így más lányokat pl kizártam a lehetőségek köréből, gyakorlatilag leragadtam nála. Egyébként nagyon szeretem, tényleg szeretem, de nem érzem azt, hogy ő a tökéletes igazi, ezt kompenzálja azzal, hogy mindent megtesz értem, önfeláldozó, kedves, de....


Szóval nehéz helyzet, nem akarom csak úgy kidobni, de ha nem veszem az elején ennyire komolyan, talán az egész kapcsolat építőbb lenne.


2013. aug. 31. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire az ő visszajelzései számítanak, akkor miért is nem beszéled ezt meg vele?

Ha nem mered/lehet, az már régen rossz. Azt meg felesleges figyelni, hogy mikor meg hogy egyáltalán megcsal-e. Ha olyan, úgyis talál rá módot.

2013. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele erről, folyton elsírja magát. Egyébként meg volt már, hogy hazudott nekem.
2013. aug. 31. 12:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég, össze vissza beszélsz! Nem is lehet érteni, mit akarsz kihozni az egészből.

Ebben a sztoriban csak téged látlak sárosnak, hogy nem érzed, hogy ő az igazi, meg hogy kompenzál bármit, és hogy jaj te szegény nem csajozhatsz. -.-


Egyébként is nem normális, sőt, zsarnokság, ha nem beszélhet srácokkal, és nem találkozhat velük. Mi vagy te? Valami börtönőr?

2013. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem éretlen vagy.Ha felnőtt módon gondolkodnál,tudnád,hogy akit az első perctől komolyan veszek,azt mindig komolyan akarom venni,akivel jövőt tervezek,annak nem akarom elengedni a kezét.Pont azért,mert megalapozott döntést hoztam,mert szeretem,és pont ezért számomra Ő az Igazi.Egy ilyen kapcsolatban nincsenek kétségek meg gyötrődés,nem merülnek fel ilyen gondolatok,amik a te fejedben.Szóval nőj fel,és gondolkodj el,mit is akarsz valójában a barátnődtől!
2013. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy megalapoznád a közös jövőtöket még nem jelenti azt, hogy kevésbé szereted őt! :)

Ha ő is olyan komolyan gondolja mint te, akkor nem hogy megérteni, de támogatni is fog, és ki fogja bírni a kapcsolatotok ezt az időszakot. Tudod: "jóban, rosszban"! :)

Ha pedig bekövetkezik, hogy külön folytatjátok utaitokat, akkor így lett megírva, és mással éled le az életedet!

De először szerintem beszéljétek át ezt az egészet :)

2013. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!