Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jó telefon szeintetek...

Hegyesi Zsófi kérdése:

Melyik a jó telefon szeintetek? (márkákat ha lehet ) Köszii

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Igényeidet nem közlöd, más egyebet se, úgyhogy így egyértelműen ajánlható: Iphone5S
2014. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiába kérdezed, most minden márkafób vagy fan ideírja a kedvenc márkáját, aztán meg jönnek a veszekedések a Sony-sok és Samsung-osok közt, ájfon vs. droid vs. WP stb. A lényeg h a minden mai ismertebb márkák közt vannak jó és nem annyira jók. Hogy kinek mi a jó vagy h melyik teló való valakinek azt meghatározza az ár, meg h mire használná az illető. Nekem nincs kedvenc márkám, én (majdnem) mind1ikben találnék számomra megfelelő telót.
2014. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok..

Én amúgy Android párti vagyok (már jól használható: 2mag, 1GHz, 1GB RAM, IPS min. 800*480, 4" kijelző), persze van akinek ez kevés (enyém többet tud valamivel), de sok foglalatosság kell hozzá, hogy a magad kedvére, képére faragd. Ez nekem szórakozás, élvezet.

Akinek nem, ne vegyen Androidot, mert hamar anyázni és elégedetlenkedni fog (általában), de nincs igaza.

Ha azt mondja: én megveszem és használni akarom, nem bűvoölni, akkor Iphone, vagy jól optimalizált op.rendszerű android.

Ezek szerint keresgélj, a kínálat több, mint bőséges.

Kinézet, szín, design kedved szerint.

2014. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jan. 31. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!