Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan alkalmazás...

Létezik olyan alkalmazás számítógépre vagy mobiltelefonra amivel ki lehet egyes mobilok tartózkodási helyét?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan helyzetekre, ha elhagyjuk vagy ellopják a telefont. Vagy ilyeneket csak a szolgáltató és a rendőrség tud kideríteni?
2013. jan. 24. 05:44
 1/8 anonim válasza:
Asszem a zoner antivírus tud ilyet.
2013. jan. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Esetleg tudna valaki véleményt is írni róla? Érdemes feltelepíteni?
2013. jan. 24. 06:44
 3/8 anonim válasza:
Ez egy telefonos alkalmazás,de ezt a funkcióját én nem használom.
2013. jan. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pj0tr ***** válasza:

Olyan szempontból feleslegesnek tartom, hogy:

- Ha ellopják akkor az az első, hogy kikapcsolják

- Ha elhagyod, akkor vagy az eséstől vagy az első ember lábától aki mögötted jön tönkremegy a készülék

Egy program nem óvja meg a telefont. Arra vigyázni kell!


Egyébként bocsánat, nem feltétlenül akarok rosszat feltételezni, de ez igen ingatag talaj jogi szempontból is, hiszen egy hozzáértőbb ember így simán követheti azt az embert aki nem ért hozzá, de megkéri, hogy nézze meg ezt meg azt rajta.

Tipikusan nem egyszer előjövő kérdés ezen az oldalon is, hogy mivel figyeljem meg a páromat.

Itt is megjegyzem, hogy ilyen célra használni ezeket a programokat igen komoly jogi problémákhoz vezethet!

2013. jan. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 icemad válasza:
Ha kicsit értesz angolul, és járatosabb vagy a számítógépek és telefonok világában, akkor nézd meg a www.kidlogger.net honlapot. 1 eszközt ingyen figyelhetsz. Ha többet akarsz, akkor fizetni kell. Egyébként nem tudom, hogy jogilag mennyire megkérdőjelezhető, mert a szolgáltatók, meg egy rakás cég is tudja, hogy merre jársz, és általában nem kérik a beleegyezésed.
2013. jan. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pj0tr ***** válasza:
Hogyne kérnék a belegyezésedet. Az, hogy te nem olvasod el azt a wall of textet még ugyanúgy érvénes rád nézve is, mert rányomsz az acceptre.
2013. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez már nem idevaló kérdés, de mennyire ismeritek a Google-ban azt a lehetőséget ahol meg lehet adni a saját tartózkodási helyünket? Én azt úgy értelmeztem, hogy a telefonszám alapján mutataj hogy merre van a telefonom. Nem tudom jól értelmeztem-e? Ha nem akkor légyszi mondjátok el pontosan hogyan működik.
2013. jan. 24. 11:28
 8/8 anonim válasza:
Ne haragudj, de engem az érdekelne, hogy valaki tudja e hogy hogyan lehet letörölni ha már feltette nekem valaki?
2015. aug. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!