Nokia Lumia 620?

Figyelt kérdés

Ilyen telefont szeretnék venni.

Mennyire igazak az alábbiak rá:

- Néha nem tölti be a kontaktokat, vagy egyszerűen rossz minőségű a hívás, nem tudom letetnni, stb.

Néha előfordul, hogy a beérkező hívást nem tudom felvenni, mert a felvevő gomb nem engedélyezett. Ilyenkor hívás közben megnyomom a bekapcsoló gombot, ami kikapcsolja a képernyőt, majd újra bekapcsolom és már felvehető a hívás

- szinte teljesen netfüggő

- a készülék kb egy hónapos és a kijelzője BELŰRŐL a bal alsó sarkától felfelé kb egy centis csíkban poros! Idegesítő, mert a korábbi nokiám öt évesen kezdett el észlelhető szinten "porosodni!

- hívásidőtartamot nem lehet visszanézni, csak közvetlen híváskor és utána pár másodpercig

- adatforgalom számláló nincs benne

- 1 hónap alatt már előfordult fagyás, akadás

- több óra intenzív netezés és 3D játék/zenehallgatás után melegszik



2014. jan. 27. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

- nekem soha nem volt gondom kontaktok betöltésével, ha pedig hívással volt gondom, az a hálózat gyengesége miatt volt

- user error: bejövő híváskor nem lehet egyből felvenni, hanem először fel kell húzni a képernyőt, majd utána lehet elfogadni vagy utasítani a hívást - ennek tudatában mindig sikerült felvennem a hívásaimat

- semmivel sem netfüggőbb, mint a többi okostelefon

- a porosodás teljes mértékben kizárt, mivel a kijelző és a kijelzőt védő üveg össze van ragasztva, tehát képtelenség, hogy valami is alámenjen

- hívásidőt közvetlen hívás után, ill. a beállítások - hálózat+ menüpontban az eddigi hívások összidőtartamát lehet megnézni, de valóban, ennél több lehetőség egyelőre nincs

- de van, Data Sense, csak pl. a Vodafone letiltotta a Lumiákból

- 1 hónap alatt előfordulhat (főleg az 512MB RAM miatt, ilyenkor célszerű újraindítani), de inkább 1 hónap alatt egyszer-egyszer, mint Androidnál napi szinten

- mint minden elektronikus eszköz, komolyabb igénybevétel után ez természetes

2014. jan. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
... azt még elfelejtettem írni, hogy mint látod, fele sem igaz, és nyugodtan vedd meg, nagyon jó kis készülék a 620! A WP8.1-es frissítés után (ami előreláthatólag áprilisban érkezik) pedig egyenesen tökéletes lesz!
2014. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!


A hívás időtartamot sajnálom, hogy nem lehet külön megnézni, de hátha lesz frissítésben ilyen. :)


Remélem a Telenor nem tiltotta le a Data sense-t.

2014. jan. 27. 08:59
 4/4 anonim ***** válasza:
A Nokia Lumia 1020 lesz a nyerő
2023. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!