Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? (lg l7 II, HTC Windows Phone 8x)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kérni telefonválasztásban. Az alábbi két típusú készülék közül ti melyiket ajánlanátok: lg l7 II

HTC Windows Phone 8x

(Android párti vagyok, de a HTC készülékét is jónak gondolom) Köszönöm előre is



2014. jan. 27. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
lg L7 II hogy került oda? a kettő közül mindenképp a htc, de nézd meg a sony xperia sp-t is
2014. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kérdés hogy HTC 8x. Jobban jársz vele mint egy androido teloval.
2014. jan. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért járnék jobban a HTC-vel?

Valaki használja az LG-t? Meg van vele elégedve?

Tegnap kipróbáltam az LG-t és nem tűnt rossz készüléknek...

2014. jan. 28. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:
mert windows phone. ebben az árkategóriában nem érdemes androidot venni mert csak szenvedni fogsz vele ( használtam lg l7 2-t és nagyon megszivtam , állandoan fagyott, bug-os volt stb.) amugy meg ha a minőség is fontos , a htc8x 2016ig támogatott telefon, referenciamodell, prémium minőség és anyaghasználat. nívósabb mint az lg, plusz szerintem jobban is néz ki ;)
2014. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mármint az Optimus L7 II? Mert az egy nagyon jó telefon. Kb 2 hónapja vettem, helyette nem is kéne másik. Amúgy nem igaz hogy az androiddal csak szenvednél, legalábbis a 4.1-essel már nem. A 2.3 még igen rossz, megbízhatatlan volt pl a galaxy gio-n, bár ott a telefon is gyengébb kategóriát képviselt. De az már a múlté. Ez sosem fagyott még le, ha pedig az akksiját minden alkalommal úgy töltöd, hogy a 100% elérése után még fent hagyod vagy 2 órán keresztül, normál használat mellett kibír 3-4 napot is. Ezek a tények, vedd azt amelyik jobban tetszik.

Üdv

2014. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó nagy hülyeségeket írt... Wp-vel tényleg jobban jársz.
2014. febr. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan telefonod van? Ha nincs akkor meg mit beszélsz? Saját telefonom már csak ismerem kis agyas :) Vigyázz, nehogy ráizgulj a wp-re! :):)
2014. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!