Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon? Nokia...

Melyik a jobb telefon? Nokia Lumia 820 vagy Sony Xperia L? TÖBBI LENT?

Figyelt kérdés
Igazából játszásra zene hallgatásra ilyenekre szeretném használni a telefont, erre a célra melyik a legalkalmasabb? a WP8 vagy az Android? És persze nemszerentém megúnni egyhamar. Melyiken futnának jobban a játékok? Egyesek szerint jobb az Xperia mivel az Adrenoja 305 de a lumiának csak 225. Viszont a lumiának 1.5ghz Crait-es processzorja van, de z L-nek 1ghz crait mindegyik kétmagos.. Nemtudok dönteni . Szerintetek melyiket vegyem meg? Előre is köszi a válaszokat :D
2014. jan. 27. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ha játszani szeretnéd és nem fontos a megbízható működés és stabilitás akkor mindenképp a sony

de wp8-on is egyre több elérhető játék van..


ha nem akarod megunni egyhamar akkor lumia...az működni fogy fagyásmentesen memóriazavarok nélkül is 2 mulva is

2014. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

"ha nem akarod megunni egyhamar akkor lumia..."

Hát, szerintem a WP-nél unalmasabb oprendszer a világon nincsen. Meg a memóriazavarokat sem igazán értem. :D

A megbízhatóság meg már régóta jelen van az Android esetében. Már réges-rég nem a 2.3.4-es rendszernél tart a világ. Felejtsük már el ezeket a szemellenzős dumákat...

2014. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ès melyiken futnának jobban a játékok ? Azt hallottam hogy WP8at már nemérdemes venni, mert ebben az évben lejár a támogatása..
2014. jan. 27. 20:39
 4/19 anonim ***** válasza:

Ugyan dehogy van jelen... Csúcs droidokról váltanak az emberek, és WP után jönnek rá, hogy basszus a csúcs hardveren is gondok voltak, csak nem vették észre, amíg kezükbe nem került egy smooth Lumia.

De hogy a kérdezőnek is válaszoljak: WP8-nak bőven elég ez a HW, Lumia 820-at vedd, WP8.1-el már szinte tökéletes lesz, csak az alkalmazáskínálatra lehet kifogás (pl. most nincs VVAPP, pedig megígérték...)

2014. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ti melyiket vennétek ?
2014. jan. 27. 20:46
 6/19 anonim ***** válasza:
Én mindenképp az Xperiát. Már csak azért is, mert Androidos. A totális technikai analfabétáknak való inkább a WP. Aki valamennyire jártas az Android-témában, az nem ír olyat, hogy a WP jobb nála. Mezei felhasználóknak találták ki a WP-t. Az olyan, amilyen. Az Androidot viszont a csillagos egekig személyre lehet szabni, határok nélkül. És közel sem a háttérképre gondolok, mielőtt valami hozzá(nem)értő betámadna.
2014. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De melyik telefon nyújt nagyobb játékélményt, nagyobb élvezhetőséget ?
2014. jan. 27. 21:12
 8/19 anonim ***** válasza:
Xperia L, többször nem írom le.
2014. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 dersol ***** válasza:

Milyen hülye kérdések ezek? Most komolyan, mi az hogy melyik nyújt nagyobb játékélményt?

Akkor írd le, hogy játszani akarsz, és kész.

Játékra meg jobb az Xperia L, mert sokkal erősebb hardverre, és androidos, amire több játék van.

2014. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

utolsónak igaza van...


de az hogy a stabilitás jelen lenne az androidoknál azt nem tudom hogy melyik valamire való ember meri kijelenteni lelkiismeretfurdalás nélkül

a csillagos egekig személlyreszabható telefont a hajadra kenheted mikor személyreszabás alatt 2x lefagy és folyamatosan akadozik


volt s3-am is és szénné idegel mikor írom az üzenetet és később jelenik meg a betű mint ahogy benyomom..gyakran a szó is később íródik be..

reggelre elfelejt ébreszteni..és ez csak a személyreszabhatóság jéghegyének csúcsa


és mivel még a 3g kapcsolatot is soxor elfelejtette indítani inkább túladtam rajta


a wp-s mobilokon ilyen még véletlenül sem fordulna elő

ezek nem analfabétaságból vagy légbőlkapott infókból mondom hanem tapasztalatból mert ezek bizony tények

ugyh szabjad személyre ;)

2014. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!