Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony x8-am van és rá lett...

Sony x8-am van és rá lett rakva fözöt rom de nem kapcsol be. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Nem enged belépni a recorvery menübe sem csak ki irja,hogy Sony ericsson és nem csinál semmit.

2014. jan. 29. 13:26
1 2
 1/12 Wadmalac ***** válasza:

Valamit nem előírásszerűen csináltál. Vagy rossz sorrend, vagy kihagytál valamit.

Szépen töltsd le a Sony Update Service alkalmazást, telepítsd és azzal rakd újra a gyári romot.

Aztán gondosan ellenőrizd a leírást a rom telepítéshez (custom kerneles rom esetén a kernel telepítését is, nem elfeledkezve a bootloader nyitásról), és kezdd el elölről.

Mindenek előtt root.


Gondosan ellenőrizd a leírást a rom telepítéshez (custom kerneles rom esetén a kernel telepítését is, nem elfeledkezve a bootloader nyitásról), és kezdd el elölről.


A GingerDX 2.3.7 vagy a MiniCM10 4.1.2 romok megbízhatóak.

Az X8 nem egy fejreállós teló, tutira vmit elszúrtál a telepítésnél.

Ismétlés a tudás jó édes anyukája.

2014. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De a gép fel sem ismeri a telefont.
2014. jan. 29. 14:20
 3/12 Wadmalac ***** válasza:

Persze hogy nem.

Meg van dögölve a rom.

A SUS flashmódban kapcsolódik.

Az meg működni fog.

Akku kivesz, vár 10 mp-et, visszatesz, majd a SUS utasítása szerint kikapcsolt állapotban, nyomott hangerő-gombbal kell rádugni a gépre. Ki fog gyulladni a led zölden és ki fogja írni, ha elengedheted a hangerő gombot.

Rakd csak fel a SUS-t és kövesd az utasításokat.

2014. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sikerült felismerte.Most letöltötem a gyári androidot ráraktam az sd kártyára innen hogy tovább?
2014. jan. 29. 14:29
 5/12 Wadmalac ***** válasza:

?

Nem kell letölteni gyári androidot.

A Sony Update Service majd letölti magának és felteszi.

Ezt szúrtad el a főzött rom telepítésnél is, nem azt csinálod, ami le van írva. :D

2014. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsi bele kavarodtam csak..csak azt jelezte hogy van de nem olvasta a telefont és a merevlemezre másolta de ez a SUS mod se akar kivettem az aksit viszaraktam nyomtam a hangerő gombokot de nem csinált semmit.elengedem és ki irja a sony ericsson kezdö képernyöt.
2014. jan. 29. 14:58
 7/12 Wadmalac ***** válasza:

Mármint amikor a SUS kéri, hogy dugd rá, rádugod kikapcsolva hangerő gombbal (hangerő +) és akkor nem megy flashmódba?

Próbáld a vissza-gombot nyomva.

Szériafüggő.

2014. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ugy világit a zöld led de nem add ki semmit a gép..most leszedtem egy ujab sony update service hátha igy..
2014. jan. 29. 15:35
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt irja az Az update service hogy nincs elérhetö uj szoftver.
2014. jan. 29. 15:54
 10/12 Wadmalac ***** válasza:
Az nem baj. Akkor is újra lehet rakatni vele. Van ott továbbra is olyan gomb hogy szoftver javítása vagy ilyesmi.
2014. jan. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!