Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a nokia lumia...

Szerintetek a nokia lumia ferfias telefon?

Figyelt kérdés
Mindig pasiknal latom....

2014. jan. 30. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Is-is. Van amihez van rózsaszín hátlap, vagy van rózsaszín színűben, de a piros, fehér, sárga, netán-tán zöld ( amit én nem kimondottan szeretek ) pl. mindkét nemhez jól áll. De a fekete, kék az férfias. Nekem a nl ( nokia lumia ) 620 lekerekített sarkai nem tetszenek, de pl. az 520, 525, 920, 925, 1020, 1520 kimondottan tetszik.

Szóval mindkét nemhez jól állnak, mert sok féle színben vannak. Vannak lányos, semleges és férfias színek. Remélem segítettem.

2014. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja és én wp ( windows phone ), ill. nokia lumia használó férfi vagyok.

1-es vagyok.

2014. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És sárga telefont használok. Ez az utolsó.

1-2 vagyok.

2014. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat koszonom a valaszokat:) az a helyzet, hogy belezugtam a nokia lumiaba, de a csajok szerint tul ferfias.... De mondjuk eleg fius a stilusom.
2014. jan. 31. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább stílusosnak és egyedinek mondanám, főleg a felső kategóriásokat! Nagyon jó kis készülékek, minden szempontból!
2014. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!