Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vegyek?

StevenCooley kérdése:

Milyen mobiltelefont vegyek?

Figyelt kérdés

4 telefon van ami tetszik de nem tudok döntésre jutni :/

LG G2

Samsung galaxy s4

HTC ONE

Sony Xperia Z1

Legyetek szivesek véleményt mondani a telefonokról és emeld ki ha esetleg saját tapasztalatod van a termékkel :)

Válaszokat előre nagyon szépen köszönöm :)



2014. febr. 1. 19:45
 1/5 anonim válasza:
Attól függ. Ha pl. kítűnően éles, gyönyörű képet szeretnél készíteni akár vízben is akkor Sony Z1. Bár kitűnő képeket a többivel is készíthetsz. Ha baromi jó hangzást szeretnél hallani, akkor talán HTC One, bár nem tudom, hogy a négy telefon hangzása között mekkora különbséget tud érzékelni az eberi fül. A Sony az tudom, hogy nagyon megbízható. A HTC is, de annak ára is van. Több külföldi oldalon az LG G2 nyerte el az első helyezést, a Samsung.......jóóó... szeretem :D . Az arukereso.hu -n mind a négy terméket összehasonlíthatod. :)
2014. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most a G2 a best buy..
2014. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :)

Víz alatt nagyon nem szeretnékképet készíteni, hangzás is olyan h nem számít mert vettem a mostani telefonomhoz egy 108 decibeles fejhallgatót :) Azzal jól elvagyok :) G2 nagyon jó csak 32 gb os belső memóriát nem lehet bővíteni és az is érdekelne h elég ez a tárhely ? :) Samsung is jó .. Áhh nem tudom :/

Árukeresőn össze fogom hasonlítani :) Köszönöm

2014. febr. 1. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:

32 GIGA? O.O

Ember :D

Elmondom, hogy nekem mi szerepel a mem.kártyámon, ami megtölti a 16 gigás kártyát... :)

6 avi, 700 MB körüliek. Megközelítőleg 1000 kép, mind 2 MB feletti :)

Durván 200 órányi zene. :)

Meg pár játék. A 32 giga.... Eszméletlen sok egy telefonra. Nem azon kell HD filmeket nézni.

Am a legjobb LG, nekem S4-em van. A kijelző miatt. Nekem az tetszett a legjobban :)

2014. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csomag áron vegyél S4 et
2014. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!