Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek Sony Xperia SP-je van...

Akinek Sony Xperia SP-je van mennyire elégedett vele?

Figyelt kérdés
Aksija milyen gyorsan merül, ha netezek vele?
2014. febr. 2. 21:45
 1/5 A kérdező kommentje:
zene jól szól rajta?
2014. febr. 2. 21:47
 2/5 anonim ***** válasza:

a sebességével nincs semmi gond, gyors, viszont az android negatív sajátossága itt is előbukkan, néha beakad , de hála a jó hardvernek hamar észhez tér, és folytatódik minden tovább gyorsan .

játékok jól futnak . java részük maxon fut, talán kivéve a gta:sa aminél a draw distance lejjebb van húzva azt hiszem.

egyedül a 8gb belső tárhellyel nem vagyok kibékülve, 1-2 nagyobb játék és tele van, és még kell pluszba hely a többi proginak és esetlegesen képeknek-videóknak is.

nekem elég gyorsan merül, bár még 3hetes valaki azt mondta, hogy több idő volt mire beállt az akksi időtartama neki,hát még kiderül, max majd visszaviszem , ez legyen a legnagyobb baj :D .

Szóval eddig ez a legerősebb telefon ami nekem volt, de mivel próbáltam már jó pár erősebbet ismerős és rokonok által, így 10/7-et érdemel,teljesen megvagyok vele elégedve.

Szép kijelző,szép külső,erős hardver,remélhetőleg megkapja hamarosan a 4.4-es androidot is :)

A 3D játékok és a HD filmek szívják leginkább az aksit egyébként úgy tapasztaltam

2014. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A zene hangszóróból nem valami nagy eresztés , viszont megfelelő fülessel királyul szól :)
2014. febr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, még annyit csak, hogy mit jelent az, hogy elég gyorsan merül? Mert nekem Galaxy Ace volt és az ha neteztem, akkor kb fél napot se bírt ki.
2014. febr. 2. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy napot simán kibír azért :)
2014. febr. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!