Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt mondják a barátaim hogy a...

Azt mondják a barátaim hogy a sony szar, meg lefagy stb. ez igaz?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik Sony.Mindegyik gyártónak vannak ilyen telói de a komolyabbak közül csak egy-kettő ilyen hibás darab fordul elő.
2014. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Sonynak mostanában jobb ár/érték arányú telefonjai vannak mint a többi gyártónak, a fagyás se jellemző rájuk. Persze itt is szoktak lenni gyengébb modellek, de alapvetően nem rosszak.
2014. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
igen . igaz . meg sokan irjak hogy milyen jo a sony xperia l , de a teszteknel olvastam hogy hiaba a 8mp es kamera amikor egy nagy rakas f*s mert nem lehet vele szep kepet csin.
2014. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, nagyon egyszerű: ha a barátaid Sonyt használnak és azt mondják hogy szar, akkor valószínűleg szar is, mert általában a saját készülékét csak akkor szidja az ember, ha erre jó oka van. Ha viszont nekik nem az van, de "úgy hallották" akkor ne adj a véleményükre.
2014. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Sony egy gyártó, egy márkanév, így aztán nem nagyon tud lefagyni.
2014. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D a sony xperia sp lefagy?szar?
2014. febr. 3. 14:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem SP van. Még sose fagyott le. Most jön majd rá a 4.3 és nyáron a 4.4
2014. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem a Sony-ra jellemző ez, hanem az Androidra. És ahogy mondták előttem, van olyan gyártó, aki igyekszik optimalizálni az androidot, és van olyan, aki nem.

Továbbá van olyan is, akik csak a 100.000 FT feletti, prémium telókon optimalizálnak megfelelően, vagy azt sem ,és beletesznek egy 2 Ghz-es 4 magos procit, ami talán elbírja a rossz ROM-ot.


Én úgy tudtam,hogy a Sony nem rossz optimalizálás terén, de nem Te vagy az első, aki ezt megcáfolja.

2014. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kösz
2014. febr. 3. 15:52
 10/11 anonim ***** válasza:

#8


Nem az Androidra jellemző ez, sosem volt jellemző Androidra a fagyás, hanem a gyártó bénázására jellemző.

Az AOSP Android sosem fagyott, max ha a gyártó belenyúlt, és ő elrontott valamit.


#3


Tesztek írásakor még igaz, Xperia L kamerája nem volt olyan nagy szám, de azóta jött rá egy frissítés, és sokkal jobb a kamerája, sőt, kifejezetten jó.

Csak pár mintakép:

[link]

[link]

[link]

2014. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!