Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak az 5 éves kislányo...

Mit mondjak az 5 éves kislányomnak amikor megkérdezi tőlem: "ANYA ENGEM NEM SZERETNEK A BARÁTAIM? MERT SOSEM HÍVNAK SEHOVA SEM. PEDIG ÉN SZERETEM ŐKET. "

Figyelt kérdés

A szomszédok amíg mi oda nem költöztünk nem voltak jóban de a családom által összekovácsolódtunk. aztán megszületett a 2.-ik kislányunk és nem voltunk otthon 1hónapig.Utána minket már 1ik szomszédba sem hívtak és a kislányomat sem hívták a gyerekei vagy 1szer de kis idő után kiközösítették. :/ mit mondjak neki miért van ez?

Nagyon sajnálom és neki kellenek a barátok,mert anyával és apával nem olyan játszani.Ti mit tennétek? Köszönöm



#nem szeretnek a barátaim #sosem hívnak
2014. jan. 9. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott vannak az ovistársai, ki lehet vinni a játszótérre hogy ott játsszon a többi gyerekkel vagy játszóházba. A gyerekek gyorsan barátkoznak. Nem kell a szomszédokra várni.
2014. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezed meg a szomszédokat, hogy mi a fene bajuk van veled meg a gyerekkel? Remélem, te sem gondolod, hogy az 1 havi távollét az oka...

Kérdezni kell, tisztázni a félreértéseket, aztán ha nincs megoldás, új barátokat szerezni.


Egyébként azt már próbáltad, hogy TE meghívod a kislány barátait zsúrra, tortával, játékkal?

2014. jan. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki hogy akik igy viselkednek azok nem baratok, es legyen az o bajuk.

Keressen az ovodaban baratokat.

2014. jan. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp keresetek az oviban barátokat,ha a régiek után "futni kell"-abból semmi jó nem sül ki.(sajnos tapasztalat)

ilyen idősen már vannak,szakkörök és sport is iratkozzatok be valahová,ott is lehet barátkozni,de ne hagyd ,hogy a kislány egyedül legyen,kell a korcsoportjával a kommunikáció,ez nagyon fontos.

2014. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megerősítést,hogy nem jó felmelegíteni ami már kihűlt,mert ezt szerintem se lehet felmelegíteni.Nem szeretnék én puncsolni,mert én már tavaly is én próbáltam kérdezni és kedveskedni de már teljesen átláttam,hogy ez csak érdek barátság arra húznak ahol érdek van. :( Játszóház sajnos nálunk nincsen az ovistársak messze laknak tőlünk de a szakköröket megpróbáljuk.:) Köszönöm szépen a válaszokat.
2014. jan. 9. 18:19
 6/6 A kérdező kommentje:

kedves második válaszoló:

én sokat hívtam őket de ők mindig csak az XBOX miatt jöttek és nem azért,hogy a lánykámmal játszanak. Ő meg már unta,hogy mindig csak azért jönnek,és amikor legközelebb hívtam megígérték,hogy átjön a kislány.De utána jött az SMS,hogy még sincs kedve,mert a másik szomszéd kislányhoz megy át. :S szóval betelt a pohár!!! Én nem erőltetem és a lányom nem lesz "Nincs ló,jó a szamár is!"

2014. jan. 9. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!