Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alig lehet telefonálni a...

Alig lehet telefonálni a telefonomon! Bővebben lent! Nézz be légyszi fontos! (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy Sony Xperia Solám. Amikor hívnak, van hogy elkezd a led villogni, és utána kb. 5-6 mp-n belül megjelenik a hívószám, még 2 mp hogy fel tudjam venni, ha felveszem utána kb. 4-5 mp ig nem hallom a másik felet és ő se engem. De rossz esetben mikor felveszem, leteszi, pedig nem a felvevőt húztam el. tudnátok segíteni? ez nagyon zavar!


Köszi!



2014. febr. 3. 15:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Pedig a felvevőt húztam el* bocsi
2014. febr. 3. 15:12
 2/9 anonim ***** válasza:

Androidra sajna jellemző, hogy egy idő után (főleg a sok telepített hülyeség miatt) belassul, szétesik.


Én nem bohóckodnék vele, egyszerűen csinálnék egy gyári beállítások visszaállítását. Előtte persze szedj le mindent ami fontos.


Az talán megoldja.


Ha nem, akkor vidd vissza, ha még garanciális.

2014. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már elmúlt egy éves, nem garanciális, nem sok telepített dolog van, kb 22.
2014. febr. 3. 15:19
 4/9 A kérdező kommentje:
Azok is leginkább alkalmazások pl. menetrend, navigáció, office, stb.
2014. febr. 3. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor hajrá, csinálj egy gyári beállítások visszaállítását.

De a telefonban lévő címeket, számokat is mentsd le, mert sztem az is elvész.


Lényegében minden elvész.

2014. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Saavedro ***** válasza:

Android...


Kiváncsi vagyok, hogy az enyém mikor ér el ebbe az állapotba.

2014. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Reméld hogy minél később... következő telefonom nem androidos lesz.
2014. febr. 3. 17:01
 8/9 Saavedro ***** válasza:
Nekem igen, de sztem tuti régebbi, vagy kb. ugyanolyan idős lesz. A mostaniakon csak nevetek.
2014. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy ha stabil telefon kell, akkor wp8. Ha sok pénzed van, akkor meg iOS.
2014. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!