Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vehetek magamnak iphone 4s-t?

Vehetek magamnak iphone 4s-t?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni magamnak egy iphone 4s-t,de pár ismerősöm azt mondta,hogy nem érné meg megvenni,mert maximum 1 évig működne,mert valami frissítés lesz. Nem egészen tudom,kérlek segítsetek.
2014. febr. 3. 17:05
 1/6 Saavedro ***** válasza:
Jó kis telefon, de a többi Apple telefonhoz hasonlóan túlárazott. De mi az h max. 1 évig működne? Azért ez egy bika telefon.
2014. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta az ismerősöm,hogy valami szoftverfrissítés lesz. Csak az 5,5s,5c meg majd a következő megjelent iphone-ok fognak működni.
2014. febr. 3. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Az iOS 7.1 jön ha jól tudom, meg fogja kapni a 4s, és ha nem is kapná meg ugyanúgy működne.
2014. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ismerőseid arra gondoltak, hogy a következő nagy IOS verziót (IOS 8) nem fogja megkapni a 4S. Elvileg előfordulhat, bár ha figyelembe vesszük a korábbi frissítéseket, akkor meg kell, hogy kapja. Egyébként ez használat szempontjából abszolút nem okoz neked problémát. Nyugodtan vehetsz 4S-t. :)
2014. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
így van, bár szerintem van esély iOS 8-ra, de ettől függetlenül is tökéletesen használható lesz legalább 2 évig.
2014. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.:)
2014. febr. 3. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!