Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre megyek, fekete-piros...

Esküvőre megyek, fekete-piros ruhám van. Viszont kiderült, a menyasszony menyecskeruhája is ilyen színű lesz. Most akkor vehetek másik ruhát magamnak, ugye?

Figyelt kérdés
:(
2014. jan. 7. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
A ruhák stílusától is függ. De azért én másik szettet keresnék..
2014. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Pirosat fehéret és feketét nem illik felvenni úgy tudom. Mondjuk én eddig csak fekete-fehérben, és fekete ruhában voltam esküvőn, meg talán egyszer kék kosztümben.

Gondolom a tiéd nem menyecskeruha jellegű, de tényleg rosszul is kijöhet, ha abban mész, szóval igen, ha lehet másban menj.

2014. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Felesleges másik ruha. A fekete-piros NEM piros.
2014. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem el van túlozva hogy mit lehet és mit nem viselni.

Ne legyél túl különleges fehér ruhában és kész. Ne legyél hercegnőbb mint a menyasszony. Ezt tartsd be de egy fekete-piros ruha tökéletes akkor is ha a menyasszony ruhájának is ez lesz a szine. Ennyi erővel ne viselj rózsaszínt mert az túl babás, kéket mert kilógsz a soreból a sok szürke ruhás közül, narancssárgát mert túl feltűnő...?? Hülyeség. Ezért nem vennék másik ruhát az biztos.

2014. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon aggaszt, kérdezd meg a menyasszonyt.
2014. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a fazon is hasonló, és inkább piros, mint fekete a ruha, akkor illene inkább másban menned. Bár ha főleg fekete, akkor sem túl jó igazából.

Fehéret nem viselünk, mert az a menyasszony színe, a piros a menyecskeruháé, feketét pedig azért nem, mert az a gyász színe. Manapság nem lőnek le, ha nem tartod be, de azért erre illik ügyelni, az etikett és a hagyomány is ezt diktálja. Valaki úgy is van minden esküvőn, aki kinéz, ha nem tartod be, de ha tudod, hogy a házasulókat (főleg a menyasszonyt) zavarja a dolog, akkor bunkóság mégis ebben menni, mégis csak az ő napjuk.

2014. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!