Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nincs aktív jövedelmem,...

Ha nincs aktív jövedelmem, csak spórolt pénzem, akkor is vehetek autót magamnak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 7. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ha van annyi spórolt pénzed, ami elég rá.
2013. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tankolás/szervíz/biztosítás/adó?
2013. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, a sok szülinapi, névnapi meg egyéb alkalmakból eléggé sok összejött, hogy 1-2 évig a biztosítást is tudom fizetni, a kocsi árát is
2013. aug. 7. 16:45
 4/10 A kérdező kommentje:
plusz tankolni is
2013. aug. 7. 16:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs jövedelmed elég nagy butaság autóra elszórni a spórolt pénzed? Egy autó nem jó befektetés amit fel is kell tartani.
2013. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudod, hogy van: A pénz nem boldogít, de jobb egy autóban sírni, mint egy biciklin.
2013. aug. 7. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzed van?
2013. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az egyébként úgy van, hogy jobb egy Ferrariban sírni, mint egy VW-ben.. :D
2013. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz, hogy minden további nélkül vehetsz autót jövedelem nélkül.


Egyéni véleményem, hogy mi lesz, ha a spórolt pénzed elfogy? Akkor csak nézegetni tudod majd a kocsit, annak meg aztán nem sok értelme van :)

Vagy, továbbmegyek: mi lesz, ha egy éven belül a duplájára emelkedik a benzin ára?


21 évesen nehezen tudom elképzelni, hogy olyan dolgaid vannak, amit nem lehet megoldani tömegközlekedéssel. Ha viszont vannak, akkor abból vélhetően valami bevételed is származna, szóval akkor fenn is tudod tartani a kocsit.

Így gyakorlatilag olyan, mintha az ablakon szórnád ki a zsozsót az utcára. Arról nem beszélve, hogy az autóból nagyon kaka érzés ám visszaülni a helyijáratos buszba :D

Legalábbis az én szempontomból.

De ha neked az a fontos, hogy legyen és nem probléma, ha 1 év múlva már csak nézegeted, akkor tégy, amit akarsz. Elvégre a te pénzed :)

2013. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném, hogy kb milyen összeg áll rendelkezésre?


A helyedben vennék egy 150-200 ezer ft-ból valami régi kocsit, ami még használható pár évig, a maradék összegből meg tankolnám/rendbe tartanám. Akkor kocsid is lenne, és nem buknál nagyot rajta. Előbb-utóbb meg úgyis dolgozni fogsz, és lehet lecserélni egy újabbra.

2013. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!