Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » M-TECH aTAB Phone 4?

M-TECH aTAB Phone 4?

Figyelt kérdés
Mi a vélemény erről a telefonról?Árához képest megérné?Jelenleg nincs sok pénzem nagyobb,drágább,csúcskategóriásabb telefonra,de ez nagyon megtetszett,de sehol nem találok róla semmit.Arra lennék kiváncsi,hogy ár-érték arányban megérné?Akinek esetleg van ilyen telefonja attól még szivesebben fogadok véleményt,mert mások szerintem csak a leirás alapján mondanak véleményt.A válaszokat előre is köszönöm! :)
2014. febr. 4. 17:07
1 2
 1/15 b95 ***** válasza:

olcsó Samsung-klón. Én nem venném meg.

Ennél sokkal jobb Androidos vagy WP-s telefont lehet venni, és nem csak ez és a csúcskategória van, a kettő között igencsak sok készülék megtalálható!

Mennyi lenne a max. ár, amit telefonra szánnál?

2014. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
25-26ezer forintnál jelenleg nem tudok rászánni többet :(
2014. febr. 4. 17:13
 3/15 b95 ***** válasza:
Abból maximum használtan tudsz telefont venni.
2014. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Worest ***** válasza:

Én személy szerint azt mondanám, hogyha nem szeretnél venni használtan, vedd meg.


Nekem van egy M-TECH aTAB7s tabletem, néha akad a rendszer, mikor megnyitom a menüt(2-3mp alatt tölt be.)



Viszont csak akkor éri meg megvenni, ha csak, kisebb játékokra(gondolok itt Pou, Hill Climb Racing-re, de nekem a tableten elfutott a Need For Speed Most Wanted 2012 is.)

És ebben jobb hardver is van, mint a tabletemben.


Szóval szerintem, 28-at megérne(vagyis itt annyi 1 éve garanciával):

[link]


Sok sikert!:)

2014. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Worest ***** válasza:
*kisebb játékokra használnád
2014. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
meg ne vedd.. ez még a galaxy mini-nél is nagyobb hulladék.. pedig a mini-n elég nehéz túltenni :D
2014. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömnek atab 3.5 van és ahogy láttam szépen remekel.Nekem nem igazán játékra kell,csak,hogy legyen meg főbb szempont volt nálam a 4.1.2-es android :D
2014. febr. 4. 20:26
 8/15 A kérdező kommentje:
Jah meg még azt néztem rajta főbbnek,hogy legyen előlapi kamerája és legalább 4"-es legyen nameg tudjak rajta netezni.A 3.5-n nagyon szépen és gyorsan fut az internet.Ha szerencsém van akkor a 4-es kiadáson is jó lesz,de köszönöm a válaszokat :)
2014. febr. 4. 20:29
 9/15 anonim ***** válasza:
Hiába van rajta kamera, egyszer használnád csak, mikor kipróbálnád, soha többet, olyan rossz képet készít.
2014. febr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Konkrétan csak jó,hogy van rajta kamera...láttam,hogy a 3.5d milyen képet készit a 2mpx kamerával,de igazából nekem tök mind1,hogy milyen fotót csinál :) Ha fényképezni akarok veszek fényképezőt ;)
2014. febr. 5. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!