Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » M-TECH aTAB Phone 4?

M-TECH aTAB Phone 4?

Figyelt kérdés
Mi a vélemény erről a telefonról?Árához képest megérné?Jelenleg nincs sok pénzem nagyobb,drágább,csúcskategóriásabb telefonra,de ez nagyon megtetszett,de sehol nem találok róla semmit.Arra lennék kiváncsi,hogy ár-érték arányban megérné?Akinek esetleg van ilyen telefonja attól még szivesebben fogadok véleményt,mert mások szerintem csak a leirás alapján mondanak véleményt.A válaszokat előre is köszönöm! :)
2014. febr. 4. 17:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
az sem gond ha nem azon a helyen érzékeli az érintést ahol megérintetted?Smst írni nem túl kellemes vele
2014. febr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam 3.5-n az írást,elsőre kicsit szokatlan volt,hogy konkrétan a betü alatt kellett nyomni,hogy érzékelje,de viszonylag jól belejöttem akkor :D
2014. febr. 6. 16:51
 13/15 Worest ***** válasza:

Istenem, miért kell lehúzni minden telefont, amit nem a szarsung vagy a sanyi készített? Egy "névtelen" céget se kell minden szíre-szóra lesemmizni.

Hogy a kérdésre is válaszoljak:


Nálam volt ilyen telefon, és szerintem ha nem akarsz Modern Combatozni, meg hasonlók, akkor tökéletes lesz, nekem 1 év alatt max., de nagyon maximum 4x fagyott le.


Egyébként szerintem az NFS MW 2012, Asphalt 7-8-at is elvinné.

2014. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért mert amit ez az atab csinál az szégyen.. olyan szar készülékeket gyárt, hogy az röhej..

És nem szóljuk le a noname-ket, ajánlják a Huawei-t, meg Alcatel-t is, pedig ezek sem valami nagynevű márkák itthon...

2014. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem is Atab4 Phoneom van,és szerintem rohadtul megéri!Lehet hogy a kamerája nem a legjobb,de a telefon maga nagyon jó!Pl elviszi az Asphalt 7 és 8at is,meg a Dead Trigger 1 meg 2t is,meg miegymást....Az enyém 28e volt szállitással.A lényeg hogy szerintem megéri!
2014. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!