Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 sokkal...

Worest kérdése:

Samsung Galaxy S3 sokkal rosszabb, mint a Sony Xperia SP?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék venni használtan egy telefont, és ezeket néztem ki.

40.000-ért venném, de viszont most 40-ért csak S3-t találok.

Sokkal rosszabb, mint az SP?

Esetleg hogyan viszi a mai játékokat.

(Ne írjatok kérlek olyanokat, hogy felesleges használtan venni, úgyis utána elbaszódik, én dolgom.)


Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat.:)



2014. febr. 4. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rosszab, az SP mellet csak az áll, hogy újabb telefon. Mai játékokkal nem tudom hogy áll, de kétlem, hogy olyan ami az SP-n fut az S3-on ne futna. 40-ért ha meg tudod venni, megéri szerintem, persze előtte próbáld ki, bizonyosodj meg róla, hogy most nincs e valami baja...
2014. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ, megy a zöld kéz.:)
2014. febr. 4. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

az s3-at debütálásakor is sok rossz kritika fogadta

aztán sorra merültek fel a vele kapcsolatos hibák

fórumokon ezeknek külön topicokat nyitottak

nem mondanám jól öszerakott telónak sőt...inkább csak parasztvakítás "csúcsmobil"

aztán jött a sz@rra még egy lapát az s4

és most nemsoká bemutatják az s5-öt


mindmind prémiumkategóriás csúcsmobilként debütál

aztán kiderül hogy lufi az egész és 1/másfél év mulva már nem is támogatott az alkalmazások terén és a negyedéért sem lehet eladni

nem azzal van baj hogy használt..

2014. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 schumilex55 ***** válasza:

Az s3 két éves és még megkapja a 4.4 -et.

Azért két év támogatás szerintem elfogadható.

GPU -ban talán jobb az sp bár most nem emlékszem mi van benne, játékra így minden bizonnyal jobb lehet.

2014. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az sp jobb nála, de 40 ért elviselhető az s3. Bár én nem venném meg mert réginek számít.
2014. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából ugyanazt a szintet képviseli.Annyi hogy az SP újabb de az S3 is nagyon jó darab.Mai játékokat is simán viszi.Megéri.
2014. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, megy a zöldkéz mindenkinek. :)
2014. febr. 4. 20:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Az S3 antutun 16 ezer pontot ért el, az SP meg 23 ezret ergo sokkal több játékot futtat el és azokat jobban. Plusz az S3 már öregnek mondható és az üzemideje és feleannyi, mint az SP-nek! Innentől szerintem egyértelmű, sokkal rosszabbnak nem mondanám az S3-at, de az SP minden tekintetben, ár/érték arányban is jobb!
2014. febr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!