Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem indul a telefonom...

Miért nem indul a telefonom hibás flashelés után?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy csináljam meg a telefonomat.. sp flash tool al frissíteni akartam de elbasztam:D meglehet csinálni vagy gsm-be csak vagy ott se???galaxy s4 clone 4magos mt6572
2014. febr. 4. 22:27
 1/4 Wadmalac ***** válasza:

Na ezért nem szabad ilyen noname klónokat venni. Ha baj van, meg vagy lőve.

A mediatek tipikus klóngyártó, egyébként amit én találtam mt6572 alatt, az kérem egy Iphone4 klón.

Honnan szedted a flasheléshez az infót? Kéne vmi link, ami tényleg ehhez a telóhoz kapcsolódik.

Az sem kizárt hogy nem is a tiedhez való rom volt, amit ráhúztál, a kicsi kínaiak azonos típusnév alatt futó telókban is szívfájdalom nélkül változtatják a hardvert.

2014. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
alps gt i9500 mt6572 azt irta ki a antutu pedig mt6589 szal aszt se tom hogy mijen de azt tom hogy alps gt i9500 dual core 1.2 ghz.....oldal... https://www.youtube.com/watch?v=QkUQDEYLXFM
2014. febr. 5. 15:21
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

Itt van egy újratelepítési leírás rommal együtt. A letöltéshez regisztrálni kell.

[link]

2014. febr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az antutu nem mérvadó, érdemes kipróbálnod más rendszerdiagnosztikai programot is, mint Phone tester, Phone info,CPUZ, CPU indentifer stb. Ezek mindegyike a google play áruházból letölthető ingyenesen.


Az én telómban is az szerepel a rendszer tulajdonságoknál, hogy MT6589 4 magos CPU, 1GB Ram, a valóság azonban más, az említett programoknak köszönhetően, ugyanis mint kiderült egy MT6572 2 magos CPU, és csak 512 mb ram van benne.


MT6572 - 2 mag

MT6589 - 4 mag

2014. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!