Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! A telefonom hibás,...

Segítség! A telefonom hibás, vagy az alkalmazások? Miért csinálja ezt? SOS

Figyelt kérdés

Sony x peria L telefonom van.

Egy hete kaptam, minden jól ment,töltöttem le ingyenes játékokat mint pl a My Talking Tom, Akasztófa,szókereső,römi,autós,kerámia készítőst.

Ma vettem észre,hogy mindegyik lelassult, vagy kikapcsol közben.A macskás már el sem indul://

Nem tudom, mi történt?Mit csináljak?Első okostelóm.

Nagyon megköszönném,ha írnátok tanácsokat.


2014. jan. 27. 14:45
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
be szoktad zárni a megnyitott dolgokat vagy csak simán kilépsz?
2014. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hát a középen lévő gombbal lépek ki amin egy házikó van.

De nem tudom mit csináljak, a legfontosabb nem indul el:/

2014. jan. 27. 14:52
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen telefonom van, és én is a házikóval lépek ki. Az enyém nem lassú.

Kedves első válaszoló, mit jelent az, amit írtál, h bezárni a programokat? Köszi a választ!

2014. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hosszan nyomd meg a házikó gombot és zárd be egyesével az alkalmazásokat, vagy indítsd újra a telefont. Ha nem jó akkor más probléma lehet.
2014. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha hosszan megnyomom a házikó gombot,és bejönnek az alkalmazások kicsi ablakokba egymás mellé akkor az azt jelenti,hogy nem voltak jól bezárva?
2014. jan. 27. 14:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a lista az utoljára futtatott alkalmazások listája. Ez sokszor szép hosszú is lehet és jellemzően ezek az alkalmazások akkor is foglalják a helyet a memóirában, hogy ha éppen használni kívánnád akkor onnan folytatódjon ahol abbahagytad. Ha eltünteted őket onnan akkor bezáródnak, rendszer is képes rá, hogy magától bezárja ezeket (mondjuk attól még ugyanúgy látszódnak a listában), de sajnos nem mindig teszi ezt meg.
2014. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 dirtboy ***** válasza:
azokat amik a listában vannak húzogasd el szépen oldalra,akkor fogod rendesen bezárni.
2014. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

akkor pontosabban az a baj,hogy nem zártam be rendesen ugye?

Frissíteni a telót hogyan és mikor?

2014. jan. 27. 15:25
 9/12 dirtboy ***** válasza:

jaja,úgy tűnik túl sok memóriát foglaltak.


mit szeretnél frissíteni?

2014. jan. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem értek nagyon hozzá,mivel első ilyen telefonom, viszont több embertől is hallottam, hogy valamit frissítettek,hogy jobban működjön?!
2014. jan. 27. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!