Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Legjobb Samsung okostelefon...

Legjobb Samsung okostelefon ár-érték arányban?

Figyelt kérdés

Új mobiltelefon után nézelődök,idáig a samsung galaxy-at nézegettem ,de több helyen is olvastam ,hogy ár-érték arányban van a samsungnak több jobb mobilja is.

Max. 90ezret szeretnék rákölteni.

Tudnátok ajánlani nekem jó ár-érték arányú samsung telefonokat?

Előre is köszönök minden segítő választ! :)



#mobiltelefon #GPS #Android #Samsung #Samsung Galaxy #okostelefon #Galaxy #samsung galaxy s mini #android jellí bean 4.2
2014. febr. 5. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha találsz olyat akkor ne felejts értesíteni, mert eddig nincs egy sem amelyik megérné!
2014. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:
a samsung pont nem áll valami fényesen ár/érték arányban
2014. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Worest ***** válasza:
47%

Samsung Galaxy Mini!


Viccet félretéve, 90-ért tudsz venni használtan 1-2év garanciával S4 minit, esetleg S4-et is.

De én a helyedben Sony telefonokat nézegetnék, ezen belül Sony Xperia SP, Sony Xperia Z.

2014. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
S4 mini újonnan 76 ezer körül van xD Ár-érték arányban tényleg nem a legjobbak de legalább nincs velük probléma (ha ésszel használja az ember).S4 mini,S3 LTE,használtan S4,Note 2 megéri.
2014. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!