Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nyáron megérné venni egy...

Nyáron megérné venni egy iPhone 5s-t 150-ezer környékén?

Figyelt kérdés

Vodafone-os vagyok, most 170 ezer előfizetésesen a maximum ár, tehát ennél nem lenne több, nyárra remélem a csomagomban lemegy 150 körülre.

Ha lehetőségem nyílna erre, megérné megvennem? 2 évre tervezem ha nem többre.


2014. febr. 5. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
26%

Ha olyan hatalmas szükséged van rá, hogy enélkül már létezni sem tudsz, akkor biztosan meg.


De vigyázz, csak addig leszel elismert ember amíg ki nem jön egy újabb változat...

2014. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha maximális árról beszélünk, akkor szerintem igen. mondjuk ha 32 gigás 120ért megkapható lenne, az egy jó ár, szvsz akár 3-4 éves használat esetén is. bár én véleményem szerint itthon jó nagy lehúzás az előfizetés, de mivel te feltételezem kihasználod, ha most is az vagy, így ez nem mérvadó.
2014. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és még egy kis mellékes.


Az egész nem neked szól, csak a pénzednek.

2014. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom Vodafone-nál hogy mennek a dolgok, de T-mobile-nál iPhone ára nem szokott esni - maximum akkor, ha kijött a következő generáció.


Ettől eltekintve, iPhone 5s egy időtálló telefonnak tűnik, 2-3 évig még teljesen használható marad, iPhone-ok egyik nagy előnye ez. Ugyanakkor felmerülhet, hogy megvárd az "iPhone 6"-ot, amelynek várhatóan lesz olyan verziója is, amelyik nagyobb kijelzővel rendelkezik - persze nyilván magasabb áron, mint amennyiért az 5s-t tudnád beszerezni.

2014. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!