Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile-os telefonom van...

T-Mobile-os telefonom van előfizetéssel. Az előfizetésbe külön számlázódik a hívás és az emelt díjas SMS vagy együtt van a kettő? (bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés
Pl. havonta 2000 forintom van. Ez megoszlik vagyis 1000 forint van SMS-re és 1000 forint hívásra? Vagy pedig 2000 forintom van, amibe beletartozik a hívás és az SMS egyaránt?
2014. febr. 6. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ha megírnád, konkrétan melyik díjcsomagban vagy...

Bár az esetek 90%-ában a havidíj egyaránt felhasználható belföldi alapdíjas hívásokra és sms-ekre (emelt díjasra nem).

2014. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos a díjcsomagot nem tudom pontosan, így csak egy átlagolt dologra lennék kíváncsi.


Szóval, az, hogy emelt díjasra nem vonatkozik, jelentheti azt is, hogy plusz kiadás fog megjelenni, amikor a számlát küldik ki?

2014. febr. 6. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerni kellene a csomagodat. Abban benne van, mire lehet felhasználni az előfizetést.
2014. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ha emelt díjas hívásod vagy SMS-ed volt, akkor azt a havidíjon felül kell fizetned.

(Mint ahogy az alapdíjas hívást/smst is, ha túlléped a lebeszélhető keretet.

2014. febr. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, mivel nem én kezeltem a díjcsomagommal kapcsolatos ügyeket, és mivel nem is én fizetem, ezért nem tudom.


Utolsó, köszönöm a választ, most már értem. Küldtem is a zöld kezecskét a válaszodra.

2014. febr. 7. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!