Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor együtt vagyunk, oké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor együtt vagyunk, oké minden, de se egy sms, se hívás, semmi. Érthető hogy zavar?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismerjük egymást a barátommal, nagyon-nagyon jó a kapcsolatunk. 1 hete van csók, szeretlek, ilyesmi:) Teljesen tökéletes minden mikor velem van, éreztetjük egymással az érzéseinket, de még egy szép sms-t sem kaptam, és mivel egy héten 3 napig nem találkozunk, jól esne egy csörrentés, vagy itt-ott egy sms.

Esetleg mondanom kéne neki, hogy igénylem? Vagy írjak én neki valami kedveset?


2010. nov. 19. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, vele kellene megbeszélned. Lehet, hogy ő nem igényli és ezért úgy veszi, hogy te sem.
2010. nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ez esik rosszul...hogy nem igényli...ha annyira szeret akkor miért nem akar velem így is érintkezni?:( Én meg nem akarom kikövetelni tőle.
2010. nov. 19. 16:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert hímnemű. Én se igénylem a napi több telefont, de a barátnőm igen, így hát beszélünk. Nekem az is elég hogy mindig találkozunk.
2010. nov. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

igen, ahogy mondod..írj te neki valami kedveset.

a férfiak álalában nem olya érzelmesek, mint a nők. ők inbb gesztusokkal, tettekkel tudják leginkább bizonyítani, hogy szeretnek. itt nem az sms, hívásokra gondolok. mivel mikor együtt vagytok,akkor minden szép és jó, kár emiatt aggódnod. megértem, hogy ez zavar, de hiszen még csak két hónapja vagytok együtt.

mondjuk nekem ebből a szempontból férfinak kellett volna születnek, mert én utálom, ha minden órában felhív vag smsekkel "traktál"...ami mind szép és jó de ne vigyük túlzásba.

2010. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, megnyugtató amit írtatok. Végülis ha tudom, hogy szeret, akkor nem "raplizok" ezért, csak én már attól félek, hogy hátha nem is gondol rám:( Pedig mondta, hogy már beszélt rólam otthon:)
2010. nov. 19. 16:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Írj neki.
2010. nov. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért, minden gondolata rólad kell szóljon? Elég unalmas vagy ha ráérsz ezen gondolkozni. (Ahelyett, hogy mondanád neki.)
2010. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, te meg alpári és paraszt...

Miért, ha felvetődik valakiben egy logikus és az adott helyzetben önmagát adó kérdés, akkor az a nagyfokú semmittevés következményére utal?:) Hááát, így fősuli meg munka mellett lehet hogy töménytelen sok időm van, valóban....:)

2010. nov. 19. 21:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Hehh, attól, hogy felsőoktatásban vagy, még nem jelent semmit. Nem jelenti azt, hogy értelemes vagy, nem jelenti azt, hogy érdekes vagy.


Alpári nem voltam, mivel nem káromkodtam. Paraszt? Azért, mert szerintem szánalmas dolog ezen rágódni? Pláne, hogy 2 hónapja ismered? Még egy átlagos ismerősömet is mélyebben ismerem, mint Te a barátod. Röviden: ostoba vagy, túl átlagos, túl unalmas.

2010. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó! Remélem könnyített a lelki világodon, hogy mindezeket leírtad. Mivel pszichológiát is tanulok, könnyen tudok segíteni neked, vagyis egy nagyon tipikus reakciót tudok beazonosítani nálad: "attól hogy a másikat le, én fel". Nézd, az önbizalmad, önbecsülésed, magadnak a szeretete nem lesz több, eredményesebb attól, hogy másokat leszólsz.

Meg hiába is mondod, mert é tisztában vagyok magammal, tudom mi a fontos az életben, ezt ajánlom neked is! És akkor te is kiegyensúlyozott leszel!

Azt meg már nekem kell elfogadni, hogy nem lehet mindenki empatikus. Valószínűleg te nem kaptad meg azt a szeretetet senkitől, amit kellett volna...különben nem lennél képed bántani másokat:(

2010. nov. 20. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!