Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonomba nincs semilyen...

Telefonomba nincs semilyen kártya, mégis működik, email, facebook, stb. Hivni nemlehet! T-mobilos kártya volt benne! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 08:49
 1/5 Tengor ***** válasza:
Sim kártya nélkül elég nehezen fogsz telefonálni GSM hálózaton. Az, hogy winfin keresztül tudsz netezni az meg teljesen normális.
2014. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 paintball0201 válasza:
Wifi-n keresztül persze hogy működik a Facebook meg ilyesmi de szerintem az lehet hogy a telefon függő valamilyen hálózatra és ezért nem tudsz hívni vele! ;)
2014. febr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az okos telefonok gond nélkül elindulnak és wifivel minden fennakadás nélkül megy

esetleg bekapcsolásnál küld egy üzenetet h nincs sim benne


nem tudom hogy érted h "mi lehet a probléma"


ha azt akarod h ne legyenek benne a google meg face fiókjaid akkor töröld őket a beállításokban

vagy csinálj egy gyári beállítások visszaállítását

akkor a telefon visszaáll gyári "szűz" állapotába

2014. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hivni akarok vele,hanem eladni,csak nemakarom hogy adatok maradjanak benne,de már kösz nektek,megoldottam!
2014. febr. 7. 14:39
 5/5 Tengor ***** válasza:
Hát, ha mondjuk ezt kérdezted volna...
2014. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!