Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek, egy Iphone 5S-t...

Szerintetek, egy Iphone 5S-t vegyek vagy egy Sony Z1-et?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb és miben?Válasz vélemény? Vagy ha esetleg ezeknél van jobb telefon meghallgatom!

2014. febr. 7. 15:23
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
különben is a Z1 kijelzője jobb.. főleg az Iphone-t azért sem vennék sose mert egyrészt nagyon törékeny. meg sokkal drágább a semmiért.
2014. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Ebben a részben ,hogy az amcsik nem tudnak olyan minőséget csinálni,nem vagyok benne biztos,ez igaz ,hogy az Iphone törékeny, de szerintem egy tokkal megoldható!
2014. febr. 9. 11:32
 13/38 anonim ***** válasza:
Hidd el. a haveromnak nemrég tört össze az Iphone 5-je mert elejtette a betonosfolyosón. jól összetört a teteje (de még a kijelzője is) pedig bevolt téve egy ilyen tokba
2014. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
a teteje az még megoldható (jó drágán) de a kijelzője örökre ilyen marad.
2014. febr. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Ne írjatok már marhaságokat.:D


Egyáltalán nem törékeny az 5s, tokkal meg főleg nem...

És a betört képernyőt is lehet cserélni.

2014. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Z1 drop test

A kijelző üvege ugyan nem tört be, de a kijelzőt lenullázták.

http://www.youtube.com/watch?v=SvChRTJWDbk


Itt meg a kijelző ment tropára.

http://www.youtube.com/watch?v=4QgFILlFbbw


Nincs törhetetlen telefon. Elég bugyuta és gyenge érv ezek után azzal pedálozni, hogy bezzeg az 5s mennyire törékeny.


Semmivel sem törékenyebb, mint bármelyik másik telefon.


Amúgy meg normális ember nem ejti le lépten nyomon a telefonját.

Az elmúlt 5 évben egyszer ejtettem le az egyik telefonom egy htc-t. Igaz, hogy a szobában és tokban volt, de nem lett semmi baja.

2014. febr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

#16., a második videó kamu, az egy alkalmazás által megjelenített törés...:D


Egyébként tényleg nincs jelentős különbség törékenységben.

2014. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Talán azért mondja mindenki a 21mp-es kamerát mert ha már ennyi pénzt kiadsz telefonra nem mindegy hogy 8mp vagy 21mp meg hogy 2x1,3ghz-es proci vagy 4x2,2ghz-es proci meg persze mint az egyik elötem lévő válaszoló a Z1 olcsóbb.

2014. febr. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Ez igaz,majd alakul még ,lesz ott idő gondolkodni később ezen!!Mert úgy is jönnek ki újabbnál újabbak és meglátjuk ,hogy melyik mennyire marad le.
2014. febr. 9. 18:44
 20/38 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben a Z1-t venném mindenképp. hisz olcsóbb és semmivel se tud kevesebbet mint az Iphone. Nekem a Z1 szimpatikusabb is sokkal.
2014. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!