Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem értem ezt az MHL kábel...

Nem értem ezt az MHL kábel dolgot, hogy van ez?

Figyelt kérdés

itt van egy ilyen :

[link]

veszek ilyet, akkor még vegyek hozzá HDMI kábelt is külön? na az apjuk ******* -.-" mi a ******, nem bírják úgy csinálni, mint anno 2-3 éve, hogy HDMI bemenet legyen a telón ...


2014. febr. 8. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokszor a méret is számít, főleg egy telefonnál!
2014. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a fogyasztói társadalom. Ha kell, úgyis megveszed. De előnye is van, így eggyel kevesebb csatlakozó tud tönkremenni a telefonon.
2014. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
wtf? igaz, így csak a micro usb csatlakozó fog tönkremenni, max nem lehet majd tölteni :D. azért egy 4,6" telóra bőven ráférne egy bizbasz hdmi :) . de akkor úgy jó, ha ilyen mellé hdmi kábel és úgy tv-hez ugye?
2014. febr. 8. 14:48
 4/9 A kérdező kommentje:

vagy így

[link]

2014. febr. 8. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:
nem véletlenül nincs rajta, minden kis hellyel spórolnak a gyártók, kevesebb anyag kell a mobilba
2014. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bármelyik megoldás jó, bár én az utóbbit javaslom.


Hozhatunk fel érveket, hogy egy 4.6 inches telefonra igazán elférne a HDMI, de értelmetlen. Az én SL-em jobb oldalán ott van a külön HDMI, pedig ez egy kisebb telefon. Még egy előnye van a különválasztásnak: TV-re kötve is töltheted a telefont.

2014. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor az edigital-os választás lesz . 6ezerért . nem gyenge. ha full hd tv-hez kötöm, akkor a tv-n 1080p-n is fog megjeleníteni ?
2014. febr. 8. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint 1080p-ben fog megjelenni a kép.
2014. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösz a választ, és az ugye, mindegy milyen a TV márkája (LG,samsung,sony) , a lényeg, hogy hdmi-s legyen? :D
2014. febr. 8. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!