Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend P6 os telefonom...

Charles_darwin kérdése:

Huawei Ascend P6 os telefonom van. Más használó is tapasztalja azt, hogy ha fülesen keresztül hallgatja a zenét akkor a max hangerő, egy 10 es skálán kb 7es?

Figyelt kérdés
A zene minőségével nincs gond, mivel ugyanezeket hallgattam a régi telómon, csak sokkal hangosabban... :/

2014. febr. 8. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a füles hibája?
2014. febr. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam a saját gyári fülesével is ami vadonatúj, meg egy Sennheiserrel is és mindkettő meglehetősen halk volt.
2014. febr. 9. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyárira sokan mondják, hogy sz*rt sem ér. :/
2014. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rajmond555 válasza:

Én is egy ilyen telefon vásárlásán gondolkozom, csak olvasgattam hogy a telóban az erősitő direktbe le van gyengítve, de:

egy bizonyos mappa törléssel:


[link]


vagy Rootolással megoldható:


[link]


Itt pedig a Root menete


[link]


Üdv!

2014. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is így, van de a tescos fülessel amit nyáron vettem ( sajnos a márkáját nem tudom mert nincs meg a doboza)azzal nagyon jól szól, egyáltalán nem hallom a körülöttem lévő zajokat sem, pedig nem az az "agybadugós":D.Azt hittem csalódás lesz, hogy gagyi tescoban vettem de már lassan 1 éve szuperál.
2014. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!